بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 364
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6696
  • بازدید ماه: 23480
  • بازدید سال: 255184
  • کل بازدیدها: 5089297


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

۲۰۰۰۰ طرفدار و خبرهای خوب دیگر

 20000 طرفدار و خبرهاي خوب ديگردر ماههای اخیر، رسانه های اجتماعی ایزو شاهد موفقیتها و نقاط عطفی بوده اند. موجب افتخار است که بگوییم صفحه فیس بوک ایزو بیش از بیست هزار طرفدار دارد و این نشان دهنده علاقه مردم به ارتباط با آن و به اشتراک گذاری دانسته های خود با دوستان و خانواده می باشد.

برای نشان دادن این موفقیت و تشکر از کسانیکه ایزو را همراهی کردند، مسابقه عکسی ترتیب داده و صحنه های خلاقانه ای به تصویر درآمد. هدف از این کار تشویق شرکت کنندگان به تفکر در مورد استانداردها و تاثیر آن بر زندگی روزمره و همچنین راهی برای برقراری ارتباط با جهان است.

رویداد مهم دیگر ایزو، اولین گفتگوی ویدئویی گوگل بود. پاتوقی مانند یک کنفرانس همزمان و یا پانل رسمی که مردم توانستند آن را به صورت زنده تماشا کنند. سی دقیقه پرسش و پاسخ با حضور چهار کارشناس استاندارد ISO 50001 مدیریت انرژی، به نام های Deann Dessai  از کشور آمریکا، Alberto Fossa از برزیل، Jason Knopes از آمریکا و Kit Oung از بریتانیا، که گردهم آمدند تا به سوالات مردم پاسخ دهند. حدود سی نفر به صورت مستقیم حضور داشته و صد نفر دیگر در همان روز ویدئوی این گفتگو را تماشا کردند. تعداد افراد در روزهای بعد سه برابر شد. به زودی گفتگوهای ویدئویی دیگری نیز ترتیب داده خواهد شد.

 

 منبع: ISO Focus- شماره ۱۰۱

 مترجم: آرزو تقوایی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf 20000 طرفدار و خبرهاي خوب ديگرprint 20000 طرفدار و خبرهاي خوب ديگر
share save 171 16 20000 طرفدار و خبرهاي خوب ديگر

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+