Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 326
  • Yesterday Visit: 740
  • Week Visit: 8370
  • Month Visit: 38104
  • Years Visit: 616964
  • Total Visit: 1825791


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

پیام دیمیتری مدودف به مجمع عمومی سالیانه ایزو در سنت پطرزبورگ

 پیام دیمیتری مدودف به مجمع عمومی سالیانه ایزو در سنت پطرزبورگپیام نخست وزیر روسیه در مجمع عمومی سالیانه ایزو در شهر سنت پطرزبورگ:

عدم انطباق با استانداردها، زندگی را به خطر می افکند.

آقای دیمیتری مدودف نخست وزیر روسیه در نامه­ ای ضمن خوش­آمدگویی به شرکت کنندگان در اجلاس مجمع عمومی ایزو، بزرگترین سازمان تدوین کننده استانداردهای بین­ المللی اعلام نمود: نمی­توان درباره اهمیت پایبندی به استانداردها در صنایعی که عدم انطباق در آن منجر به تهدید جان انسانها و فجایع زیست محیطی و صنعتی می­شود، غلو کرد.

این رویداد از روز یکشنبه گذشته در شهر سنت پطرزبورگ روسیه آغاز شد. نمایندگان ۱۲۸ کشور درباره روشهای آسانتر کردن، ‌سریع­تر و بهینه نمودن تدوین استانداردها و تامین نیازهای دنیای امروز به گفتگو پرداختند.

پیام نخست وزیر روسیه توسط آقای گلب نکیتین، معاون وزیر تجارت روسیه قرائت شد. وی در ادامه اظهار داشت با ایفای نقش فعال­تر وزارت تجارت روسیه، این کشور به دنبال "تولد دوم" در فرآیند استانداردسازی است.

آقای گریگوری الکین رئیس استاندارد روسیه (GOST R)، عضو سازمان ایزو و میزبان این رویداد گفت: "اکثر شما می­دانید که در سال گذشته روسیه به عضویت سازمان تجارت جهانی (WTO) درآمد. الزمات این سازمان در به کارگیری استانداردهای بین ­المللی آمیخته شد و به این دلیل امروزه استانداردسازی از اهمیت فوق­ العاده­ ای برای ما برخوردار است".

خانواده بزرگ

یکی از موضوعات اصلی مجمع عمومی امسال، مشارکت ذی­نفعان است.

آقای تری هیل، رئیس سازمان ایزو، بر اهمیت کمک به کلیه گروه های علاقمند به مشارکت فعال در امر تدوین استانداردها و ایجاد ساختار نظامند نیازهای مشتریان و پاسخگویی به عنوان اولویت اصلی سازمان ایزو تاکید کرد. "ما باید مطمئن باشیم آنچه که تدوین می­ نماییم همانی است که ذی­نفعان بدان نیاز دارند و هیچ راهی برای این کار بهتر از ارتباط نزدیک با آنها نیست".

وی همچنین اضافه کرد؛ کلید مشارکت ایزو، تنوع و گستردگی آن بوده و ایزو یک خانواده بزرگ است. ۱۶۳ کشور عضو این سازمان هستند و بیش از ۶۰۰ سازمان بین­ المللی و منطقه­ ای با آن همکاری دارند. علاوه ­بر این، هزاران کارشناس از بخشهای مختلف صنعتی، مالی و برنامه ­ریزی، از سازمانهای حقوق مصرف کنندگان،‌ صنایع،‌ نهادهای دولتی و دانشگاهی با صرف زمان و تلاشهای مستمر در تدوین استانداردهای بین­ المللی فعالیت دارند.

آقای راب استیل، دبیرکل ایزو؛ ادامه داد ما باید از مشارکت خوب مشتریان مطمئن شویم. این اولین هدف کلیدی از برنامه راهبردی ایزو است. اما این یک سیستم دو طرفه است. ایشان در یک کنفرانس خبری پیش از آغاز مراسم خوش­آمد گویی گفتند مشارکت در تدوین استانداردهای ایزو بسیار با اهمیت است،‌ در غیر اینصورت مانند آن است که قلم را به رقیب دهید و از وی بخواهید تا قوانین را بنویسد".

ما به عنوان استاندارد کنندگان فرصتهای بسیار داریم تا تغییر مثبت را در جهان ایجاد نماییم.

 

منبع: سایت ایزو

 مترجم: سعید حسنی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی (www.isiri.org)

pdf پیام دیمیتری مدودف به مجمع عمومی سالیانه ایزو در سنت پطرزبورگprint پیام دیمیتری مدودف به مجمع عمومی سالیانه ایزو در سنت پطرزبورگ
share save 171 16 پیام دیمیتری مدودف به مجمع عمومی سالیانه ایزو در سنت پطرزبورگ

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG