Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 298
  • Yesterday Visit: 740
  • Week Visit: 8342
  • Month Visit: 38076
  • Years Visit: 616936
  • Total Visit: 1825763


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

همه باهم برای جهانی بهتر

iso news همه باهم برای جهانی بهتراگر شایسته سالاری بیش از پیش رعایت شود، چه چیزی تغییر خواهد کرد؟

براساس گزارش گروه کاری Monetary Fund، هر سال معادل ۹ میلیارد دلار آمریکا در کشورهای در حال توسعه برای برابری اقتصادی زنان هزینه می شود. با همترازی بیشتر زنان و مردان در کار، تولید ناخالص داخلی (GDP) نیز افزایش می یابد به گونه ای که در برخی موارد بین ۵ تا ۳۴ درصد تغییر را می توان ملاحظه نمود. مدیر اجرایی نهاد زنان UN، Phumzile Mlambo-Ngcukaگفت: "کشورهای برخوردار از شایسته سالاری دارای رشد اقتصادی بالاتر نیز هستند. پارلمان هایی که زنان بیشتری در آنها عضوند، حوزه های گسترده تری را مورد توجه قرار داده و قوانین بیشتری هم در مورد سلامت، آموزش، مقابله با تبعیض و حمایت از کودکان به تصویب می رسانند."

پس چرا ما در این میان حضور نداشته باشیم؟ هنوز در بسیاری از مناطق جهان موانع توسعه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی وجود دارند. در دنیای فنی استانداردها، مشارکت فعال زنان افزایش قابل توجهی یافته و بسیاری از آنها مسولان کمیته های فنی ایزو در زمینه تدوین استانداردها هستند که حوزه های متنوعی مانند فناوری اطلاعات و مالی را نیز در بر می گیرند.

به این دلیل امسال ما از بعضی از روسای سازمان های استاندارد عضو ایزو دعوت کرده ایم تا در این مورد سخنرانی کرده و نسل بعدی زنان پیشرو را تشویق نمایند. در این ویدئو این زنان برجسته به ما از علاقه به کارشان و پیوستن به خانواده بزرگ استاندارد می گویند.

راب استیل، دبیرکل ایزو به این مناسبت گفت: "دنیای استانداردها جای شگفت انگیزی برای حضور امروز است. ما برای بسیاری از پیچیده ترین چالش ها همچون تغییرات آب و هوایی، پایداری و رشد اقتصادی، راه حل ارائه می کنیم. شایسته سالاری تنها به معنی گماردن زنان در رده های بالای شغلی به منظور افزایش ارقام نیست، بلکه بهره مندی از استعدادهای برتری است که به جامعه بشریت پیشنهاد می شوند و این صرف نظر از جنسیت افراد است".

 منبع: سایت ایزو

مترجم:‌ پریسا فقیهی

pdf همه باهم برای جهانی بهترprint همه باهم برای جهانی بهتر
share save 171 16 همه باهم برای جهانی بهتر

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG