Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 294
  • Yesterday Visit: 740
  • Week Visit: 8338
  • Month Visit: 38072
  • Years Visit: 616932
  • Total Visit: 1825759


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

هفته ایزو در برزیل- روز دوم

brazil هفته ایزو در برزیل  روز دومنمایندگان ۱۲۰ کشور از ۸ تا ۱۲ سپتامبر در ریودوژانیرو، برزیل هفته ایزو را گرامی می دارند. برنامه های امسال شامل بزرگداشت سی و هفتمین مجمع عمومی ایزو، سمیناری برای بنگاه های کوچک و متوسط (SMEs)، جلسه ای با تمرکز بر پایداری و یک روز اختصاصی برای کشورهای در حال توسعه می باشد.

بنابر اعلام پورتال اختصاصی هفته استاندارد در برزیل، فعالیت های روز دوم به کشورهای در حال توسعه اختصاص یافت.سخنرانی رئیس موسسه PNUMA (UNEP)، آقای Haroldo Mattos de Lemos در مورد این موضوع بود که چگونه استانداردها با ما کمک می کنند تا با ظرفیت های فعلی زمین زندگی کنیم. وی اظهار داشت: "در سال ۱۷۰۰، ۱ میلیارد نفر و اکنون ۷ میلیارد نفر برروی کره زمین ساکن هستند و اقتصاد جهانی تا ۹۰ برابر افزایش یافته است، این دو عامل منجر به مشکلات جهانی شده اند که امروزه با آن دست به گریبان هستیم: کمیاب بودن انرژی و آب و گرمایش کره زمین". 
آقای Matos de Lemos همچنین در مورد اهمیت فزاینده نقش بنگاه های کوچک و متوسط در هرچه پایدارتر ساختن صنایع و کسب و کار صحبت کرد؛ "همزمان با افزایش توجه به زنجیره تامین، انتظار می رود بنگاه های کوچک و متوسط عملکرد زیست محیطی محصولاتشان را ارتقا بخشند. ما باید از این حرکت SME ها حمایت کنیم."
سمینار کسب و کارهای کوچک Sebrae با معرفی برنده مطالعه موردی از برزیل که در مورد گردشگری ماجراجویانه به کار خود پایان داد. 
در ابتدای جلسه روز دوشنبه رئیس ABNT ضمن خوشامد و خیرمقدم به خانواده ایزو گفت: "هفته ایزو در برزیل فرصتی برای توسعه کار استانداردسازی و مشارکت بیشتر سازمان ها و صنایع برزیل در این امر است، همچنین فرصتی است برای ارتقا همکاری بین ABNT و نمایندگان دیگر سازمان های ملی و بین المللی".
اطلاعات هفته استاندارد در پورتال https://storify.com/isostandards/iso-week-in-brazil در دسترس می باشد.


منبع: سایت ایزو
مترجم:‌پریسا فقیهی

pdf هفته ایزو در برزیل  روز دومprint هفته ایزو در برزیل  روز دوم
share save 171 16 هفته ایزو در برزیل  روز دوم

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG