Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 146
  • Yesterday Visit: 5194
  • Week Visit: 14154
  • Month Visit: 36608
  • Years Visit: 623318
  • Total Visit: 1817567


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

نقش کلیدی کسب و کارهای کوچک در بخش گردشگری برزیل

IEC News5 نقش کلیدی کسب و کارهای کوچک در بخش گردشگری برزیل۲۷سپتامبر (برابر با ۵ مهر) توسط سازمان گردشگری جهانی ملل متحد (UNWTO) به عنوان روز جهانی گردشگری انتخاب شده تا ارزش های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی این بخش را به جهانیان گوشزد نماید.

در برزیل نیز همانند دیگر کشورهای دنیا، کسب و کارهای مربوط به گردشگری نقش مهمی در پیشرفت و توسعه اقتصادی دارند. بخشی که از اهمیت ویژه ای برای کشور برخوردار است، گردشگری ماجراجویانه می باشد که مسافرین در آن در پی افزایش آدرنالین خونشان هستند.

ماهیت این صنعت بیشتر بر مدیریت ریسک و ایمنی متمرکز است و برزیل به امید کمک گرفتن از استانداردها، به این سو روکرده است.

در آخرین مجمع عمومی ایزو در ریودوژانیرو، برزیل فرصت ملاقات با Leonardo Persi را داشت که در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی گردشگری ماجراجویانه بسیار فعال ظاهر شده است.

Persi گفت که استانداردها می توانند ایمنی را در این صنعت بالابرده و ریسک را به حداقل برسانند، علاوه بر آن می توانند به شرکت ها کمک کنند تا در این مسابقه بزرگ خود را از دیگر شرکت ها متمایز نمایند. در برزیل شرکت های فعال در این بخش کوچک و بزرگ هستند و حتی برخی با تعداد کارمندان انگشت شمار فعالیت می نمایند و با این کار به صورت خاص بر اقتصاد ملی اثرگذارند.

روشن است که این کسب و کارهای کوچک در حوزه استانداردهای ملی و بین المللی دستاوردها و نتایج بسیاری دارند، اما درگیر کردن ایشان در این حوزه کار راحتی نیست.

Persi در ویدئویی که در سایت ایزو قرار گرفته، مراحلی را توضیح داده که به کسب و کارهای کوچک کمک می کند تا با استانداردها درگیر شده و نتایج خوبی هم کسب نمایند. این ویدئو در پورتال ایزو به نشانی زیر قابل مشاهده است؛

http://www.iso.org/iso/home/news_index/news_archive/news.htm?refid=Ref1894

 منبع: سایت ایزو

 مترجم:‌ پریسا فقیهی(isiri.org)

pdf نقش کلیدی کسب و کارهای کوچک در بخش گردشگری برزیلprint نقش کلیدی کسب و کارهای کوچک در بخش گردشگری برزیل
share save 171 16 نقش کلیدی کسب و کارهای کوچک در بخش گردشگری برزیل

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG