Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 284
  • Yesterday Visit: 740
  • Week Visit: 8328
  • Month Visit: 38062
  • Years Visit: 616922
  • Total Visit: 1825749


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

منافع صدور گواهینامه

منافع صدور گواهینامه

منافع زیادی برای دریافت یک گواهینامه اعتباردهی شده توسط DSM از طریق IEC Ltd . وجود دارد این مزایا شامل رسمیت وشناخت بین المللی ، ارتقاء روابط تامین کننده و مشتری و کاهش هزنیه های بالقوه در داخل سازمان شما است.

شرکت ها در هر اندازه ای می توانند بطور قابل توجهی از گواهینامه IEC Ltd برای سیستم مدیریتی که خودشان انتخاب کرده اند سود ببرند. دلیل اصلی اینکه چرا شرکتها گواهینامه ISO  خود را با IEC Ltd پیگیری می کنند به شرح زیر است:

       - بهبود فرآیندهای سازمانی

       - بهبود قابلیت های تجاری شما در مناقصات وانعقاد قرارداد

       - افزایش کیفیت محصولات یا خدماتی را که شما ارئه می دهید.

       - کمک به بازاریابی بواسه یک سیستم مدیریتی که در سطح جهان شناخته شده است.

       - بهبود کنترل های مدیریتی

       - بهبود در خدمات مربوط به مشتریان

       - افزایش سهم بازار شما.

 

فرصتهای جدید

مراجع صدور گواهینامه در طی فرآیند صدور گواهینامه دانش  را به سازمان شما می آورند و این به شناسایی فرصتهای جدیدمنجر می شود که در گذشته تشخیص داده نشده است.

 

حفظ پول

زمانیکه شما یک مرجع صدور گواهینامه اعتبار دهی شده توسط DSM را بکار می گیرید در واقع شما در حال خرید تخصص فنی ودانش هستید. بکارگیری یک مرجع صدور گواهینامه که اعتباردهی شده نیست ریسک داشتن سیستمی که نامناسب است و هزینه های غیر ضروری و غیر موثر دارد را تداوم می بخشد. درحقیقت یک مرجع صادر کننده گواهینامه اعتباردهی شده می تواند برای شما ومشتریانتان تطابق با استانداردهای بین المللی را بصورت تضمین شده فراهم آورد ودر ضمن ریسک داشتن صدور گواهینامه مجدد را در برنخواهد داشت.

 

حداقل ساختن ریسک

یک از دلایل اصلی که شرکتها به دنبال ثبت ISO 9001 هستند عبارتست از افزایش رقابت پذیری و تامین سفارشات جدید بوسیله اثبات اینکه برای هدف مورد نظر مناسب است وتوانایی لازم را دارد . در هر صورت اگر صدور گواهینامه توسط یک مرجع اعتباردهی  نشده صورت پذیرفته باشد،‌ شما ممکن است باز هم در مناقصه رد شوید. به عنوان مثال زمانیکه یک وزارت خانه به یک تامین کننده ای که گواهی نامه ISO 9001  دارد، نیاز داشته باشد، ترجیح می دهد که صدورگواهینامه آن تامین کننده توسط مرجعی صورت گرفته باشد که بوسیله  یک مرکز اعتبار دهی بین المللی تائید شده باشد.

 

 برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر درباره منافع صدور گواهینامه اعتبار دهی شده به لینک های زیر مراجعه نمائید :

 

       - خدمات اعتباردهی انگلستان www.ukas.org  

         - خدمات اعتبار دهی DSM

       - سازمان بین المللی استاندارد سازی   www.iso.org

 

pdf منافع صدور گواهینامهprint منافع صدور گواهینامه
share save 171 16 منافع صدور گواهینامه

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG