Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 152
  • Yesterday Visit: 5194
  • Week Visit: 14160
  • Month Visit: 36614
  • Years Visit: 623324
  • Total Visit: 1817573


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

رئیس جمهور کره جنوبی: مشارکت چشمگیر ایزو در رشد اقتصاد جهانی

IEC news4 رئیس جمهور کره جنوبی: مشارکت چشمگیر ایزو در رشد اقتصاد جهانی

به گفته خانم پارک گئون های؛ رئیس جمهور کره جنوبی؛ از زمان تاسیس ایزو در سال ۱۹۴۷، این سازمان مشارکت گسترده ای در رشد اقتصاد جهانی داشته است.

پیام ویدئویی رئیس جمهور کره جنوبی در سی و هشتمین اجلاس مجمع عمومی ایزو در روز چهارشنبه مورخ ۲۵/۶/۱۳۹۴ در سئول - کره جنوبی پخش شد.

ایشان اشاره داشتند: نیاز به استانداردها در حال افزایش است. ما در سرزمین نوآوری ها زندگی می کنیم، در اینجا سیر سرعت تکامل محصولات و فناوری بسیار سریع تر از گذشته است و اهمیت استانداردها، رشد روز افزونی دارد.

اهمیت استانداردها در این جهان، که گامها به سرعت برداشته می شوند در سخنان آقای یون سانگ جیک، وزیر تجارت، صنعت و انرژی کره جنوبی؛ در اجلاس مجمع عمومی بازتاب داده شد. وی اظهار داشت، در سالهای اخیر، سرعت توسعه فناوریها فراتر از تصور ما رفته است. ماشین های بدون راننده و پهبادها، نمونه هایی از گسترش فناوری ارتباطات و اطلاعات و همچنین همگرایی فناوری ها در بخشهای مختلف صنعت است. وی به نقش برجسته استانداردها در کمک به فناوریها و محصولات برای حضور در بازارها اشاره کرد و خواستار انجام تلاشهای بی وقفه در ارایه راه حل های به موقع و انعطاف پذیر شد.

دکتر کو جا کیون، مدیرعامل شرکت صنعتی LS، که از شرکتهای پیشروی این کشور در زمینه انرژی و مهندسی است در سخنان خود اظهار داشت، گسترش و توسعه اینترنت و ابر داده ها، منجر به تغییر الگوها در صنایع مختلف منجمله بخش انرژی شده است. وی با اشاره به توسعه شبکه های هوشمند اظهار نمود، این پیشرفتها سبب تولید و استفاده از انرژی به صورت کارآمد تر و سازگار با محیط زیست می شود. ما به استانداردهای بین المللی نیاز داریم تا بتوانیم فناوریهای جدید را هر چه بهتر توسعه و اشاعه دهیم و از جامعه ایزو می خواهیم تا رویکرد شتابان و منعطف خود در قبال صنایع رو به رشد را حفظ نماید.

وزیر تجارت، صنعت و انرژی کره جنوبی؛ جهانی شدن و تجارت بین المللی را پیشرانهای نیازهای رو به گسترش به استانداردهای بین المللی عنوان کرد و گفت: بازارهای جهانی در حال تبدیل شده به یک بازار واحد هستند که در آن می توانیم خریدهای اینترنتی را با یک اشاره از آنسوی دنیا انجام دهیم. در چنین محیطی، کشورها باید استانداردهای بین المللی را مورد پذیرش قرار دهند یا خطرات جدا ماندن از اقتصاد جهانی را پذیرا باشند. استانداردهای بین المللی عنصر کلیدی شکل دهی بازارهای بین المللی بدون مرز هستند که سبب تسهیل تجارت میان کشورها می شوند.

امسال، اجلاس مجمع عمومی ایزو به میزبانی استاندارد کره جنوبی با حضور ۶۰۰ شرکت کننده از ۱۲۰ کشور جهان در سئول برگزار می شود.

منبع: ایزو

 مترجم: سعید حسنی

pdf رئیس جمهور کره جنوبی: مشارکت چشمگیر ایزو در رشد اقتصاد جهانیprint رئیس جمهور کره جنوبی: مشارکت چشمگیر ایزو در رشد اقتصاد جهانی
share save 171 16 رئیس جمهور کره جنوبی: مشارکت چشمگیر ایزو در رشد اقتصاد جهانی

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG