Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 320
  • Yesterday Visit: 740
  • Week Visit: 8364
  • Month Visit: 38098
  • Years Visit: 616958
  • Total Visit: 1825785


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

در بررسی سالانه ایزو مشخص شد: چگونه سیستم های مدیریت به رویارویی با چالش های جهانی کمک می کنند

iec iran8 در بررسی سالانه ایزو مشخص شد: چگونه سیستم های مدیریت به رویارویی با چالش های جهانی کمک می کننداخذ گواهی سیستم های مدیریت ایزو هنوز هم از اولویت برخوردار هستند. نتیجه این بررسی نشان دهنده افزایش ۴ درصدی گواهی های صادر شده با تعداد ۱۵۴۱۹۸۳ گواهی تا دسامبر ۲۰۱۳ است.

این بررسی سالانه به منظور تهیه تصویر عملگرایانه از استانداردهای سیستم مدیریت ایزو در سراسر جهان انجام می پذیرد. آخرین نسخه نشان می دهد که همه هفت استاندارد سیستم مدیریتی ایزو در این گزارش محاسبه شده اند.

شایان ذکر است، دو بخش که منعکس کننده دغدغه فزاینده جهانی در زمینه پایداری بودند عبارتند از محیط زیست پاک تر و افزایش کمبود انرژی. استاندارد ISO 50001 در زمینه مدیریت انرژی پس از رشد بسیار زیاد در سال ۲۰۱۲، با رقم تصاعدی ۱۱۶%، هنوز هم در بالاترین سطح تقاضا است، در صورتیکه ISO 14001 برای مدیریت زیست محیطی، رشد ۲۰% را در مناطق مختلف نشان می دهد و چین در این مورد پیشروست.

انتظار می رود صدور گواهی در این حوزه ها طی چند سال آینده افزایش یافته و بار دیگر ثابت کند که سیستم های مدیریت ایزو تنها نیازهای دنیای اقتصادی را بر آورده نمی سازند بلکه پاسخگوی اضطرارهای دغدغه های جهانی هم هستند.

 اطلاعات تکمیلی به همراه چشم انداز گواهی های صادر شده در سال ۲۰۱۳  و پراکندگی های جغرافیایی آن ها در نشانیhttp://www.iso.org/iso/home/standards/certification/iso-survey.htm?certificate=ISO%209001&countrycode=AF در دسترس است.

علی رغم همه تلاش های انجام شده، ناظر نوساناتی در تعداد گواهی های از سالی به سال دیگر هستیم و علل آن عبارتند از:

-         تغییرات مشاهده شده در تعداد گواهی های هر سال توسط شرکت های صدور گواهی شخصی گزارش شده اند

-         مشارکت متناقض برخی شرکت های صدور گواهی که یک سال در این بررسی شرکت کرده و سال دیگر غایب بودند

-         مشارکت شرکت های صدور گواهی جدید

منبع: سایت ایزو

مترجم:‌ پریسا فقیهی

pdf در بررسی سالانه ایزو مشخص شد: چگونه سیستم های مدیریت به رویارویی با چالش های جهانی کمک می کنندprint در بررسی سالانه ایزو مشخص شد: چگونه سیستم های مدیریت به رویارویی با چالش های جهانی کمک می کنند
share save 171 16 در بررسی سالانه ایزو مشخص شد: چگونه سیستم های مدیریت به رویارویی با چالش های جهانی کمک می کنند

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG