Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 296
  • Yesterday Visit: 740
  • Week Visit: 8340
  • Month Visit: 38074
  • Years Visit: 616934
  • Total Visit: 1825761


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

حمل و نقل سریع و ایمنی محموله ها به کمک مجموعه جدید استاندارد ایزو

 حمل و نقل سریع و ایمنی محموله ها به کمک مجموعه جدید استاندارد ایزوچه کسی دنیا را اداره می کند؟ البته کانتینرهای حمل کالا! ولی چرا؟ بیش از ۲۰ میلیون کانتینر حمل کالا در جهان در حال استفاده هستند، ۸۰ درصد تجارت جهان از طریق جاده ها، راه آهن و هوا انجام می شود.

کالاهایی که ما روزانه از آنها استفاده می کنیم با گذر از مرزهای بین المللی، مسیر طولانی را با صرف هزینه ای نسبتاً اندک در این کانتینرها پیموده اند. با مجموعه جدید استاندارد آنلاین ایزو، آخرین اطلاعات و سئوالات مربوط به کانتینرهای حمل کالا مانند روش بلند کردن کانتینر، بارگیری، چینش کانتینرها، ایمن سازی و انبار کردن را می توانید از یک منبع دریافت نمائید.

این مجموعه جدید، طیف گسترده ای از کانتینرهای حمل کالا را شامل می شود که عبارتند از کانتینرهای مورد استفاده در بخشهای هوایی، عرشه کشتی، تریلی، بار انداز و کانتیرنهای مورد استفاده در سکوها. این اقدام ایزو یکی از مهمترین مشارکتهای ایزو در تجارت جهانی است تا به این ترتیب ایمنی،‌ کیفیت و قابلیت استفاده از کانتینرهایی که کالاها را به گرداگرد جهان می فرستند تضمین شود.

در این مجموعه، استانداردهای مربوط به کانتینرهای ۴۵ فوت، ۲۰ فوت، ۴۰ فوت و کانتینرهای مخصوص حمل مایعات، گازها، مواد فله ای خشک تحت فشار و غیر تحت فشار و کانتینرهای حرارتی وجود دارند.   

جنبه های مورد بحث کانتینرها در این استانداردها عبارتند از:

-         طبقه بندی

-         ابعاد

-         ویژگیها

-         روشهای آزمون

-         جابجایی و ایمن سازی کانتینرها

-         تجهیزات کانتینر

-         کد گذاری، شناسایی و علامت گذاری

-         تبادل اطلاعات و داده ها (CEDEX)

این مجموعه، جدیدترین مجموعه ارایه شده در بستر نرم افزاری جستجوی آنلاین ایزو (OBP) است. پیشتر در این سامانه؛ استانداردهای مدیریت کیفیت، مدیریت محیط زیست و مدیریت ایمنی غذا ارایه شده بودند.

مزایای مجموعه های آنلاین:

-    دریافت به روز شده ترین مطالب، در صورت اعمال هر گونه تغییر در متن یک استاندارد، بایگانی استانداردهای شما نیز در لحظه به روز خواهد شد

-    جستجوی آسان: هیچگاه گذر از میان استانداردها با استفاده از لینکهایی که قرار داده شده به این اندازه آسان نبوده، این لینکها به شما این امکان را می دهند که از یک استاندارد به استاندارد دیگر بروید

-    دسترسی جهانی: شما با استفاده از هر رایانه یا تبلت در صورت وجود ارتباط اینترنتی قادر به دسترسی به بایگانی خود هستید

هزینه اشتراک سالانه مجموعه کامل استاندارهای کانتینرهای حمل کالا، ۳۷۵ فرانک سوئیس است.

 منبع: سایت ایزو

 مترجم: سعید حسنی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf حمل و نقل سریع و ایمنی محموله ها به کمک مجموعه جدید استاندارد ایزوprint حمل و نقل سریع و ایمنی محموله ها به کمک مجموعه جدید استاندارد ایزو
share save 171 16 حمل و نقل سریع و ایمنی محموله ها به کمک مجموعه جدید استاندارد ایزو

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG