Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 152
  • Yesterday Visit: 5194
  • Week Visit: 14160
  • Month Visit: 36614
  • Years Visit: 623324
  • Total Visit: 1817573


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

تغییرات مثبت در روز جهانی استاندارد ۲۰۱۳

 تغييرات مثبت در روز جهاني استاندارد 2013همه ساله در ۱۴ اکتبر (۲۲ مهرماه) و به پاس تلاش های هزاران کارشناس که در سازمان های ISO، IEC و ITU در تدوین استانداردهای بین المللی داوطلبانه همکاری می کنند تا نتیجه تلاش هایشان در تسهیل تجارت، نشر دانش و پیشرفت های فناورانه تجلی یابد، روز جهانی استاندارد گرامی داشته می شود.

استانداردهای بین المللی منعکس کننده دیدگاه اجماعی کارشناسان پیشرو جهان در بخش های مختلف صنعتی از کاربرد و بهره وری انرژی گرفته تا حمل و نقل، سیستم های مدیریت، تغییرات اقلیمی، خدمات و درمان، ایمنی و فناوری اطلاعات و ارتباطات، هستند. آنان گرد هم می آیند تا با تشریک داوطلبانه دانش خود در زمینه هایی که با خدمات عمومی در ارتباط است، استانداردهایی را تدوین کنند که ضمن سهیم کردن تمامی کشورهای جهان در نوآوری، با ایجاد یک چارچوب واحد، تجارت، دولت و جامعه را برای تغییر مثبت آماده نماید.

کمیسیون بین المللی برق و الکترونیک (IEC)، سازمان بین المللی استاندارد (ISO) و اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) سه سازمان عمده استاندارد سازی در دنیا هستند که تحت لوای "همکاری های جهانی استاندارد یا WSC" متعهد به همکاری با یکدیگر شده اند.

هر سال روسای این سه سازمان پیام مشترکی را که در بردارنده مضمون روز جهانی استاندارد در آن سال است، منتشر می کنند.

پیام امسال با برجسته کردن چگونگی نقش استانداردهای بین المللی در تضمین تغییرات مثبت از طریق ایجاد انسجام در هزاران استاندارد ملی و منطقه ای و در نتیجه هماهنگی در آیین کارهای جهانی، رفع موانع فنی تجارت و تسریع پیشرفت های اجتماعی – اقتصادی به امضای روسای این سه سازمان رسیده است.

این پیام با تاکید بر چالش های پیش روی سیاست گذاران و رهبران اقتصادی خاطر نشان می سازد که جامعه بین الملل با بازارهای جهانی در حال تغییر مواجه بوده و نیاز به یافتن راه حل هایی برای چالش بزرگ اقتصادی و فراخوان عمومی هدفمند برای یافتن پاسخی به تغییرات اقلیمی احساس می شود.

استانداردهای بین المللی با در بر داشتن جزئیات مربوط به ویژگی ها که بازارهای جهانی را گشوده، فضای تجاری فعال خلق کرده، رشد اقتصادی را سرعت بخشیده و تغییرات اقلیمی را کاهش داده و مهار نمایند، می توانند ابزارهای قدرتمندی برای ایجاد تغییرات مثبت تلقی شوند.

منبع: سایت ایزو

مترجم: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf تغييرات مثبت در روز جهاني استاندارد 2013print تغييرات مثبت در روز جهاني استاندارد 2013
share save 171 16 تغييرات مثبت در روز جهاني استاندارد 2013

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG