Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 154
  • Yesterday Visit: 5194
  • Week Visit: 14162
  • Month Visit: 36616
  • Years Visit: 623326
  • Total Visit: 1817575


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

انتصاب مدیر جدید آکادمی ایزو

albaidhani انتصاب مدیر جدید آکادمی ایزودبیرکل ایزو، راب استیل، در نامه ای به اعضای ایزو، انتصاب رئیس جدید آکادمی ایزو را اعلام نمود. در متن این نامه آمده است:

آقای Ismail Albaidhani از تاریخ ۱۸ آگوست به عنوان رئیس آکادمی ایزو، به دبیرخانه مرکزی این سازمان پیوست. آکادمی ایزو به منظور بر عهده گرفتن تدوین های فعلی و فعالیت های آموزشی ایزو که دبیرخانه مرکزی ایزو تا به حال بر عهده داشته و نیز گسترش و مرتبط ساختن نوآوری های ایزو در حوزه تعلیم و تربیت و دستیابی به ارزش اقتصادی استانداردها در سطوح اقتصاد خرد و کلان، همچنین یافتن ارتباط بین استانداردها و نوآوری ها تشکیل شد. علاوه بر آن، این آکادمی نوآوری های مذکور را گسترش خواهد داد و به دنبال معرفی ایده های جدیدتر برای اقدام بهینه در زمینه آموزش و ارتقا افراد از طریق سیستم استانداردسازی می باشد.

به طور خلاصه، این آکادمی از بستر نرم افزاری مستحکمی برخوردار خواهد بود، در حال حاضر نیز ایزو از آموزش و ارتقا استانداردسازی برخوردار است و همچنین گسترش آن با روش های نوین و موجود در دستور کار این سازمان قرار دارد.

آقای Albaidhani سوابق درخشانی برای اخذ این پست در ایزو دارد. وی پیش از پیوستن به ایزو، به عنوان رئیس مشارکت های جهانی و نوآوری های آموزشی در موسسه توسعه و آموزش انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) فعالیت داشت و مسئول فعالیت های بین المللی این موسسه از جمله مشارکت راهبردی با بیش از ۴۵۰ سازمان آکادمیی و آموزشی بین المللی در بیش از ۱۰۰ کشور توسعه یافته و در حال توسعه بود. همچنین مسئولیت حوزه نوآوری های آموزشی در صنعت بر عهده ایشان بود که معرفی برخی از جدیدترین فناوری های آموزشی و پیشرفت ها در نیروی کار صنعتی و نسل بعدی کارشناسان بین المللی را در حیطه کاری خود داشت. ایشان پیش از این در مشاغل صنعتی و مشورتی گوناگون، در کشورهای مختلف فعالیت داشته و به زبان های انگلیسی و عربی مسلط می باشد.

ایشان گزارش فعالیت های خود را به رئیس ایزو خواهد داد و مسئولیت توسعه و هدایت راهبرد آکادمی ایزو برای افزایش ظرفیت عضویت، ارتقا نمایه ایزو، معرفی و شناخت آن به عنوان مرجع صالح استانداردسازی از طریق آموزش و فعالیت های تحقیقاتی را بر عهده دارد.

آقای  Albaidhani آماده است تا به اعضا در زمینه آموزش و تحقیق ایزو کمک کند.

 

 
 

 

منبع: ایزو

 

مترجم:‌پریسا فقیهی

pdf انتصاب مدیر جدید آکادمی ایزوprint انتصاب مدیر جدید آکادمی ایزو
share save 171 16 انتصاب مدیر جدید آکادمی ایزو

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG