Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 298
  • Yesterday Visit: 740
  • Week Visit: 8342
  • Month Visit: 38076
  • Years Visit: 616936
  • Total Visit: 1825763


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

استانداردهای جدید ایزو عینک های آفتابی

  استانداردهاي جديد ايزو عينك هاي آفتابي با استانداردهای جدید ایزو عینک های آفتابی فراتر از ظاهری زیبا هستند

آیا شما از آن دسته از افرادی هستید که به محض مواجهه با اشعه آفتاب از عینک استفاده می کنید یا ترجیح می دهید در حالی که چشمانتان را جمع کرده اید، به پرتوهای درخشان آن نگاه کنید.بسیاری از مردم به اهمیت حفاظت از چشم ها در برابر آفتاب برای جلوگیری از ابتلا به آب مروارید، کم سویی چشم، کدری و سرطان پوست و اقف نیستند. اگر شما از آن دسته اشخاص هستید که از عینک آفتابی استفاده می کنید، چه اندازه از ایمنی عینک خود اطمینان دارید؟ پلک های ما ظریف و شکننده اند و ممکن است حتی در روزهای ابری به راحتی با اشعه ماورابنفش آسیب ببینند. عینک های آفتابی که دارای ایمنی مناسب نباشند می توانند بیشتر از کمک ، زیان برسانند. ایزو دو استاندارد جدید برای کمک به صنعت عینک های آفتابی منتشر کرده تا آنان را از موثر بودن تولیداتشان مطمئن سازد.

کاربرد عمومی

استاندارد اول ISO 1232-1: 2013 حفاظت از چشم و صورت عینک های آفتابی و دیگر پوشش های چشمی بخش اول، استفاده عمومی از عینک های آفتابی

کاربرد این استاندارد چیست؟ استاندارد ISO 1232-1: 2013 الزاماتی که تولید کنندگان ملزم به رعایت آنانند نظیر کنترل تیز نبودن لبه های عینک که می توانند موجب صدمه کاربران شده یا کنترل عدم اختلال در دید که باعث می شود افراد قادر به تشخیص چراغ راهنمایی نباشند و نیز درجه حفاظت در برابر اشعه ماورابنفش را فراهم می سازد.

استاندارد دوم، ISO 1232-2: 2013 تجهیزات حفاظتی شخصی روش آزمون عینک های آفتابی، با فراهم آوردن ویژگی ها و دستورالعمل های لازم به صنعت مرتبط در هنگام آزمون تولیدات کمک کرده و بدین ترتیب بازدهی و قابلیت اطمینان محصولات را تضمین می کند.

این دو استاندارد با کمک یکدیگر، سیستم قدرتمندی را پایه ریزی کرده که اطمینان بیشتری را برای صنعت عینک های آفتابی به ارمغان آورده و از چشم های ما محافظت خواهند کرد.

منبع: سایت ایزو

مترجم: کیواندخت پیرمحمدی (ISIRI.org)

pdf استانداردهاي جديد ايزو عينك هاي آفتابي print استانداردهاي جديد ايزو عينك هاي آفتابي
share save 171 16 استانداردهاي جديد ايزو عينك هاي آفتابي

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG