Get our toolbar!
برای دسترسی آسان به امکانات
و
اخبار وب سایت لطفا نوار ابزار
  فوق را نصب نمائید

نمونه گواهینامه ای ایی سی

بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


  • Today Visit: 318
  • Yesterday Visit: 740
  • Week Visit: 8362
  • Month Visit: 38096
  • Years Visit: 616956
  • Total Visit: 1825783


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

آغاز مسابقه ایزو برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعه

 آغاز مسابقه ایزو برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعهآیا جوان هستید،‌در یک کشور در حال توسعه زندگی می کنید و داستانی در مورد استانداردها و آینده انرژی پایدار برای گفتن دارید؟ بنابراین شما واجد شرایط شرکت در مسابقه مقاله نویسی ISO/DIN هستید!
سازمان بین المللی استاندارد (ISO) مسابقه ۲۰۱۴ مقاله نویسی برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعه را آغاز نموده است. حامی این برنامه موسسه استاندارد آلمان (DIN) می باشد و هدف از آن ایجاد چالش و فرصت دادن به کارشناسان جوان کشورهای در حال توسعه و کشورهایی با اقتصادهای در حال گذار است.
برای برنده شدن در این مسابقه، شرکت کنندگان باید:
· در پاسخ به سوال "آینده انرژی پایدار- چگونه استانداردها می توانند در رویارویی با این چالش کمک کنند؟" مقاله ای به زبان انگلیسی بنویسند، و
· یک ویدئو دو دقیقه ای تهیه کنند که در آن پیام کلیدی در مورد مقاله شان را طرح نموده، موضوع را در قالب کلمات ساده و اصلی ارائه نمایند به گونه ای که درک آن برای عموم مردم آسان باشد. (نترسید! کیفیت ویدئو خیلی مهم نیست. ما بیشتر علاقمندیم تا ببینیم چگونه مفهوم را به صورت مفرح، قابل درک و ملموس مطرح می کنید.)
مقاله باید به صورت مطالعه موردی باشد. هدف تهیه یک تحلیل شخصی در مورد نقش استانداردها در ارتقا آینده انرژی پایدار و همچنین تنظیم ایده های اصلی در ارتباط با وضعیت کشورتان می باشد.
امسال این مسابقه تنها محدود به استانداردنویسان جوان نیست، بلکه برای کلیه کارشناسان زیر ۳۵ سال (متولدین تا پیش از ۱۵ می ۱۹۷۹) که در کشورهای در حال توسعه زندگی می کنند نیز آزاد است، خواه در حوزه استانداردسازی یا هر بخش دیگری فعالیت نمایند.
برنده، یک هفته را در برلین، آلمان، میهمان DIN خواهد بود. کلیه هزینه های وی پرداخت خواهد شد و در طول این هفته در مورد فعالیت های گسترده مربوط به مدیریت استانداردها توسط موسسه DIN آموزش خواهد دید. همچنین از فرصت بازدید از دبیرخانه مرکزی ایزو در ژنو،‌سوئیس نیز بهره مند خواهد شد.
منتظر دریافت مقالات شما هستیم. اطلاعات بیشتر نیز در فایل پیوست درج گردیده است.
از علاقمندان دعوت می شود مقالات و ویدئوی خود را حداکثر تا روز دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ به دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل- سازمان ملی استاندارد ایران (در نشانی الکترونیک standard@isiri.org.ir) ارسال نموده، از مکاتبه مستقیم با سازمان ایزو یا DIN جداً پرهیز نمایند.

دریافت فایل

منبع: سایت ایزو
مترجم:‌پریسا فقیهی
ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf آغاز مسابقه ایزو برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعهprint آغاز مسابقه ایزو برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعه
share save 171 16 آغاز مسابقه ایزو برای کارشناسان جوان در کشورهای در حال توسعه

اطلاعیه مهم

با توجه بهره برداری برخی افراد سود جو از اسامی و علائم شرکت ای ایی سی (IEC) و معرفی خود به عنوان نماینده این موسسه و ایجاد مشکل برای مشتریان و متقاضیان ای ایی سی، از تمامی متقاضیان و مشتریان درخواست می گردد برای اطمینان از صحت اطلاعات، مدارک و درخواستهای اعلام شده از سوی سایر اشخاص صرفا با تلفن ها، نمابر و یا ایمیل زیر تماس حاصل نموده و موارد را به اطلاع این دفتر برسانید. تلفن: 44001698 | 44001699 | 44050841 | 44050842 | 44017202 | 44017203 | 44040159 نمابر: 44066502 پست الکترونیک: info@ieciran.ir بکارگیری عناوینی مانند موارد اشاره شده زیر در غبر از این وب سایت و یا توسط سایر اشخاص جهت بهره برداری در اسناد و مدارک به عنوان نماینده انحصاری یا دفتر غیر مجاز بوده و دارای پیگرد قانونی می باشد.

Independent European Certification

European Certification Group

IEC

EC

ECG