بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 558
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6134
  • بازدید ماه: 21922
  • بازدید سال: 255152
  • کل بازدیدها: 5091355


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

گردشی در دفتر کار ایزو با تک چرخه (یونیسایکل)

 گردشي در دفتر كار ايزو با تك چرخه (يونيسايكل) با نرم افزار Google Streetview دیدن داخل ساختمان ها مقدور شده است. بسیاری از مغازه ها و رستوران ها از این نرم افزار برای نشان دادن پیشنهاداتشان استفاده می کنند. مدارس، بیمارستان ها و دانشگاه ها نیز همین کار را انجام می دهند اما در مورد سازمانی مثل ایزو چطور؟ ایزو چگونه می تواند محصولات خود را از طریق ارائه منظره فضای کاری خود، به دیگران ارائه دهد؟

دفاتر کاری ایزو نه زشت هستند و نه زیبا، فقط تعدادی دفتر کاری که یک سازمان را تشکیل می دهند. ایزو در یکی از ساختمان های مدرن هوشمند مستقر است که کلیدهای روشن و خاموش کردن برق ندارد، بلکه با نور روز چراغ ها خاموش و پرده کرکره ها روشن می شوند. بهتر است بازدید از ساختمان ایزو را از خارج درهای گردان آن شروع کنیم.

ممکن است تعجب کنید که چرا با تکچرخه‌ unicycle[1]؟

هدف نشان دادن افراد واقعی حین کار در ایزو است و کسانی که  در این عکس ها می بینید، کارمندان ایزو هستند. بنابراین، با Pierre آشنا شوید، طراح گرافیک و هوادار دوچرخه و حتی تک چرخه، که گاهی با دوچرخه به محل کار می آید.

در پشت سر او یک نشان گرافیکی "اخطار!" وجود دارد، نگران نباشید، در این تور خطری متوجه شما نیست، هدف جلب توجه شما به این حقیقت است که این علائم آشنایی که در اطرافتان مشاهد می کنید، از ایزو نشات گرفته اند. خواه در چین باشید یا گواتمالا، به زبان عربی مسلط باشید یا روسی، می توانید نشان اخطار را درک کنید، زیرا به زبان گرافیکی است.

همینطور که وارد می شوید، علائم گرافیکی بیشتری می بینید که از آنها با روش های غیرمعمول استفاده کرده ایم. آیا معنی تمام علائم را می دانید؟ پس از آن، می توانید مطمئن شودی که در نرم افزار آنلاین ایزو  هستید:

(https://www.iso.org/obp/ui/#search)

به کمک نرم افزار googleMaps می توانید نگاهی به دوروبرتان در ساختمان دبیرخانه مرکزی ایزو انداخته و به یاد داشته باشید که هربار می توانید چرخش ۳۶۰ درجه را امتحان کنید. بعضی همکاران ما، شماره هایی را در دست گرفته یا به خود چسبانده اند که نمایانگر استانداردهای ایزو می باشند. درحدود ۲۰۰۰۰ استاندارد وجود دارد، بنابراین در این بازدید تنها مجموعه کوچکی به نمایش گذاشته شده است. استاندارد سندی است که ایمنی، بهره وری، کیفیت و دستورالعمل های ضروری را به همراه دارد.

بعد از بازدید از طبقه همکف، سوار آسانسور شده و به بخش پذیرش می رسید، این فرصت را از دست نداده و با Pierre همراه شوید.

 

 منبع: سایتISO

 مترجم:‌ پریسا فقیهی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)


[1] وسیله تک چرخی که قوه محرک آن پدال است و اغلب در سیرک ها مورد استفاده قرار می گیرد. 

pdf گردشي در دفتر كار ايزو با تك چرخه (يونيسايكل) print گردشي در دفتر كار ايزو با تك چرخه (يونيسايكل)
share save 171 16 گردشي در دفتر كار ايزو با تك چرخه (يونيسايكل)

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+