بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 650
  • بازدید دیروز: 538
  • بازدید هفته: 4730
  • بازدید ماه: 21002
  • بازدید سال: 252864
  • کل بازدیدها: 5006553


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

کار در شرایط ایمن

iso news2 کار در شرایط ایمن۲۸ آوریل، روز جهانی ایمنی و بهداشت در محل کار است و یادآور آن است که پیشگیری بهترین درمان حوادث محل کار است.

مراسم روز جهانی ایمنی و بهداشت در محل کار توسط سازمان بین­المللی کار (IOL) برگزار شد و هدف آن افزایش آگاهی درباره اهمیت ایمنی و بهداشت شغلی و ایجاد فرهنگ پیشگیری در محل کار است.

هر سال بیش از دو میلیون و سیصد هزار نفر به دلیل حوادث مرتبط با شغل، جان خود را از دست می دهند و بیش از سیصد میلیون نفر نیز از این حوادث جان سالم به در می برند. وظیفه کار فرمایان و کارگران به طور یکسان بسیار بزرگ است، با این حال با اتخاذ سیستم های درست و فرایندهای جاری از وقوع بسیاری از این حوادث می توان جلوگیری کرد.

ایزو گروهی از کارشناسان بهداشت و ایمنی شغلی (OHS) را به گرد هم آورده تا استاندارد جدیدی را تدوین نمایند. استانداردISO 45001 به سازمانها کمک خواهد کرد تا عملکرد بهداشت و ایمنی و در نهایت حفظ جان افراد را بهبود بخشند.

استاندارد ISO 45001، بهداشت و ایمنی شغلی، الزامات مربوط به اجرای یک سیستم مدیریتی و چارچوبی برای کاهش ریسک آسیب و بیماری به کارکنان را ارایه می نماید.

 منبع: ایزو

 مترجم: سعید حسنی

 

pdf کار در شرایط ایمنprint کار در شرایط ایمن
share save 171 16 کار در شرایط ایمن

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+