بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 128
  • بازدید دیروز: 1218
  • بازدید هفته: 6308
  • بازدید ماه: 22758
  • بازدید سال: 259578
  • کل بازدیدها: 5043277


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

چگونه عملکرد شهرهای هوشمند را اندازه گیری کنیم؟

IEC news7 چگونه عملکرد شهرهای هوشمند را اندازه گیری کنیم؟شهرهای هوشمند متفاوتند: هدررفت کمتر و کیفیت زندگی بهتری دارند و آینده روشن تری را به نسل بعد نوید می دهند. اما با تلاش هرچه بیشتر برای بهینه سازی خدمات و پایدارتر شدن، جوامع چگونه می توانند اطمینان یابند که اقداماتشان باعث تغییر شده است؟ مشخصه فنی جدید ایزو در این راه به ایشان کمک می کند.

این مشخصه فنی با عنوان ISO/TS 37151، ۱۴ دسته بندی را به عنوان نیازهای اساسی جامعه (از منظر سکونت، مدیران شهری و محیط زیست) مطرح می کند و با آنها می توان عمکرد زیرساخت های جامعه هوشمند را اندازه گیری نمود، شامل زیرساخت های معمول نظیر انرژی، آب، حمل و نقل، ضایعات و سیستم های فناوری ارتباطات و اطلاعات که با توسعه پایدار و خدمات برای ارتقا زیرساخت های جامعه مجهز و بهینه شده اند.

استانداردهای متریک مطرح شده در ISO/TS 37151 مدیران جامعه و شهری را نه تنها در تصمیم گیری و اندازه گیری عملکرد پشتیبانی می کنند، بلکه در مقایسه و انتخاب پیشنهادات مقاطعه کاری در زمینه کالاها و خدمات به منظور ارتقا زیرساخت های جامعه نیز به ایشان کمک می کند.

این مدرک برای مدیران اجتماع شامل شهردارها، مسئولان شهرستان ها، مالکان و اپراتورهای زیرساخت، دفاتر توسعه و ارتقا و سرمایه گذاران تهیه شده است.

کمیته فنی ISO/TC 268/SC 1 که مدیریت آن را ژاپن بر عهده دار مسئول تدوین این سند می باشد. برای تهیه این سند می توانید از طریق بخش فروش استانداردهای ایزو اقدام نمائید. 

 منبع: سایت ISO

 مترجم:‌ پریسا فقیهی

pdf چگونه عملکرد شهرهای هوشمند را اندازه گیری کنیم؟print چگونه عملکرد شهرهای هوشمند را اندازه گیری کنیم؟
share save 171 16 چگونه عملکرد شهرهای هوشمند را اندازه گیری کنیم؟

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+