بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 110
  • بازدید دیروز: 224
  • بازدید هفته: 3854
  • بازدید ماه: 20968
  • بازدید سال: 252384
  • کل بازدیدها: 5007209


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

پیشنهاد جدید برای تاسیس یک کمیته فنی ایزو: حلال (TS/P 253)

IEC news9 پیشنهاد جدید برای تاسیس یک کمیته فنی ایزو: حلال (TS/P 253)پیشنهاد تاسیس کمیته فنی جدید با عنوان "حلال" از سوی استاندارد امارات متحده عربی (ESMA) به دبیرخانه ایزو ارسال شد.

کمیته فنی حلال، استانداردهای بین­المللی حلال برای محصولات و خدمات منجمله الزامات کفایت کارکنان و الزامات سیستم مدیریت برای سازمانها را تدوین می­نماید. این اقدامات شامل تعریف و گنجاندن اقدامات، خط مشی، فرایندها و راهنماهای برتر برای تدوین استانداردهای حلال یا دیگر ویژگی­ها/ الزامات فنی، روشهای نمونه برداری و آزمون همچنین مدارک کاربرد ارزیابی انطباق در بازرسی، صدورگواهی و تائید صلاحیت خواهد بود. کاربردهای بخشی استانداردهای ارزیابی انطباق در یک گروه کاری مشترک (JWG) تحت رهبری CASCO و با استفاده از ابزارهای CASCO تدوین خواهند شد. علاوه­براین، این استانداردها پذیرش متقابل سیتمهای ارزیابی انطباق منطقه­ای و ملی، استانداردهای علایم و نشان ­ها را نیز ترویج خواهند کرد.

از دیگر فعالیتهای این کمیته، روشهای نظارت بر بازار و اقدامات اصلاحی قابل اجرا در سطح ملی و بین المللی مانند تبادل سریع اطلاعات و سیستمهای هشدار، فراخوان و سایر اقدامات کاهشی است.

محصولات و خدمات حلال شامل غذا (تازه، منجمد، فراوری شده و غیره) نوشیدنی­ها، مواد آرایشی و بهداشتی، دارویی، صنعت پوشاک، تدارکات، مالی، گردشگری، پذیرایی و غیره خواهد بود. 

منبع: ایزو

 مترجم: سعید حسنی

pdf پیشنهاد جدید برای تاسیس یک کمیته فنی ایزو: حلال (TS/P 253)print پیشنهاد جدید برای تاسیس یک کمیته فنی ایزو: حلال (TS/P 253)
share save 171 16 پیشنهاد جدید برای تاسیس یک کمیته فنی ایزو: حلال (TS/P 253)

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+