بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 650
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6226
  • بازدید ماه: 22014
  • بازدید سال: 255244
  • کل بازدیدها: 5091447


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

پیام دیمیتری مدودف به مجمع عمومی سالیانه ایزو در سنت پطرزبورگ

 پیام دیمیتری مدودف به مجمع عمومی سالیانه ایزو در سنت پطرزبورگپیام نخست وزیر روسیه در مجمع عمومی سالیانه ایزو در شهر سنت پطرزبورگ:

عدم انطباق با استانداردها، زندگی را به خطر می افکند.

آقای دیمیتری مدودف نخست وزیر روسیه در نامه­ ای ضمن خوش­آمدگویی به شرکت کنندگان در اجلاس مجمع عمومی ایزو، بزرگترین سازمان تدوین کننده استانداردهای بین­ المللی اعلام نمود: نمی­توان درباره اهمیت پایبندی به استانداردها در صنایعی که عدم انطباق در آن منجر به تهدید جان انسانها و فجایع زیست محیطی و صنعتی می­شود، غلو کرد.

این رویداد از روز یکشنبه گذشته در شهر سنت پطرزبورگ روسیه آغاز شد. نمایندگان ۱۲۸ کشور درباره روشهای آسانتر کردن، ‌سریع­تر و بهینه نمودن تدوین استانداردها و تامین نیازهای دنیای امروز به گفتگو پرداختند.

پیام نخست وزیر روسیه توسط آقای گلب نکیتین، معاون وزیر تجارت روسیه قرائت شد. وی در ادامه اظهار داشت با ایفای نقش فعال­تر وزارت تجارت روسیه، این کشور به دنبال "تولد دوم" در فرآیند استانداردسازی است.

آقای گریگوری الکین رئیس استاندارد روسیه (GOST R)، عضو سازمان ایزو و میزبان این رویداد گفت: "اکثر شما می­دانید که در سال گذشته روسیه به عضویت سازمان تجارت جهانی (WTO) درآمد. الزمات این سازمان در به کارگیری استانداردهای بین ­المللی آمیخته شد و به این دلیل امروزه استانداردسازی از اهمیت فوق­ العاده­ ای برای ما برخوردار است".

خانواده بزرگ

یکی از موضوعات اصلی مجمع عمومی امسال، مشارکت ذی­نفعان است.

آقای تری هیل، رئیس سازمان ایزو، بر اهمیت کمک به کلیه گروه های علاقمند به مشارکت فعال در امر تدوین استانداردها و ایجاد ساختار نظامند نیازهای مشتریان و پاسخگویی به عنوان اولویت اصلی سازمان ایزو تاکید کرد. "ما باید مطمئن باشیم آنچه که تدوین می­ نماییم همانی است که ذی­نفعان بدان نیاز دارند و هیچ راهی برای این کار بهتر از ارتباط نزدیک با آنها نیست".

وی همچنین اضافه کرد؛ کلید مشارکت ایزو، تنوع و گستردگی آن بوده و ایزو یک خانواده بزرگ است. ۱۶۳ کشور عضو این سازمان هستند و بیش از ۶۰۰ سازمان بین­ المللی و منطقه­ ای با آن همکاری دارند. علاوه ­بر این، هزاران کارشناس از بخشهای مختلف صنعتی، مالی و برنامه ­ریزی، از سازمانهای حقوق مصرف کنندگان،‌ صنایع،‌ نهادهای دولتی و دانشگاهی با صرف زمان و تلاشهای مستمر در تدوین استانداردهای بین­ المللی فعالیت دارند.

آقای راب استیل، دبیرکل ایزو؛ ادامه داد ما باید از مشارکت خوب مشتریان مطمئن شویم. این اولین هدف کلیدی از برنامه راهبردی ایزو است. اما این یک سیستم دو طرفه است. ایشان در یک کنفرانس خبری پیش از آغاز مراسم خوش­آمد گویی گفتند مشارکت در تدوین استانداردهای ایزو بسیار با اهمیت است،‌ در غیر اینصورت مانند آن است که قلم را به رقیب دهید و از وی بخواهید تا قوانین را بنویسد".

ما به عنوان استاندارد کنندگان فرصتهای بسیار داریم تا تغییر مثبت را در جهان ایجاد نماییم.

 

منبع: سایت ایزو

 مترجم: سعید حسنی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی (www.isiri.org)

pdf پیام دیمیتری مدودف به مجمع عمومی سالیانه ایزو در سنت پطرزبورگprint پیام دیمیتری مدودف به مجمع عمومی سالیانه ایزو در سنت پطرزبورگ
share save 171 16 پیام دیمیتری مدودف به مجمع عمومی سالیانه ایزو در سنت پطرزبورگ

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+