بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 696
  • بازدید دیروز: 1218
  • بازدید هفته: 6876
  • بازدید ماه: 23326
  • بازدید سال: 260146
  • کل بازدیدها: 5043845


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

پمپاژ صرفه جویی در مصرف انرژی به کمک استاندارد جدید ایزو

IEC News پمپاژ صرفه جویی در مصرف انرژی به کمک استاندارد جدید ایزوپمپ ها در هر جایی از پمپاژ آب از چاه آب گرفته تا تزریق سوخت به موتور ماشین یا در خط تولید دارو،  استفاده می شوند. اما در اغلب موارد بیش از مقدار لازم انرژی دریافت می کنند. هدف استاندارد بین المللی جدید تغییر این روند است تا صرفه جویی بیشتری در این سیاره و اقتصاد به همراه داشته باشد.

پمپ ها برای انتقال مایعات در فرایندهای مختلف صنعتی، ساختمانها و حمل و نقل به کار می روند. اما در اغلب موارد میزان انرژی مصرفی جهت انجام نیازهای فرآیند بیش از حد لازم است.

هدف استاندارد ISO/ASME 14414, Pump system energy assessment کاهش مصرف انرژی از طریق کمک به سازمانها در تعیین موثر حداقل میزان انرژی مورد نیاز در پمپهای مختلف است. از این رو، فراهم آوردن تجهیزات لازم برای بهبود عملکرد انرژی، کاهش مصرف و انتشار کربن را به همراه خواهد داشت.

استاندارد ISO/ASME 14414 که با همراهی انجمن مهندسان مکانیک آمریکا (ASME) تدوین شده، الزامات لازم جهت هدایت و گزارش دهی نتایج ارزیابی صورت گرفته از سیستم پمپ را میسر می سازد و نه تنها به تجهیزات امکان اندازه گیری مصرف فعلی انرژی را می دهد بلکه روشهای کاهش مصرف انرژی و بهبود کارایی را شناسایی می نماید.

با تعیین یک تعریف مشخص از ارزیابی، پیوستگی میان سازمانها و کشورها فراهم خواهد شد و عقد قراردادهای انجام خدمات ارزیابی انطباق بسیار آسانتر می گردد.

 منبع: ایزو

مترجم: سعید حسنی

pdf پمپاژ صرفه جویی در مصرف انرژی به کمک استاندارد جدید ایزوprint پمپاژ صرفه جویی در مصرف انرژی به کمک استاندارد جدید ایزو
share save 171 16 پمپاژ صرفه جویی در مصرف انرژی به کمک استاندارد جدید ایزو

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+