بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 494
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6070
  • بازدید ماه: 21858
  • بازدید سال: 255088
  • کل بازدیدها: 5091291


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

ویرایش بعدی استاندارد ISO 22000 سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی منتظر دریافت نظرات شماست

 ویرایش بعدی استاندارد ISO 22000 سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی منتظر دریافت نظرات شماستاستاندارد بین المللی  ISO 22000سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. از آن زمان، نیازهای بازار، تکامل یافته اند و در سپتامبر سال جاری برنامه هایی برای تجدید نظر در این استاندارد وجود دارد.

اگر شما یکی از ذینفعان درگیر در زنجیره مواد غذایی هستید و استاندارد ISO 22000 را استفاده، استقرار، یا به آن رجوع می­کنید، منتظر شنیدن نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما را درباره این استاندارد هستیم.

برای حفظ ارتباط موضوعی، استانداردهای ایزو هر ۵ سال یکبار برای تجدید نظر مورد ارزیابی قرار می­گیرند. کمیته فنی ISO/ TC 34/SC17 که استاندارد ISO 22000 را تدوین نمود در حال بررسی و جمع آوری نظرات تا پیش از شروع بازنگری در ماه سپتامبر است.

بنابراین، اگر شما نماینده صنعت، مصرف کنندگان، دولت ها، تنظیم کننده، آزمایشگاه ها، و یا هر سازمان فعال دیگر در صنایع غذایی هستید درباره این استاندارد چه نظری دارید، چه مواردی از آن باید اصلاح شود

و آیا در اجرای آن با مشکلی مواجه شدید؟

استاندارد ۲۲۰۰۰ ISO طراحی شده است تا توسط هر سازمان در سراسر زنجیره غذا، از جمله بنگاه­های اقتصادی کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار گیرد. این استاندارد با ایجاد یک چارچوب برای ایجاد اصول، روش ها و دستورالعمل های مدیریت ایمنی مواد غذایی به توسعه مقرون به صرفه مدیریت در صنعت نیز کمک می کند. علاوه بر این، ابزارهای عملی مورد نیاز برای مدیریت ایمنی مواد غذایی به عنوان یک سیستم واحد منسجم را نیز فراهم می­آورد.

نظر سنجی ISO در مورد گواهینامه نشان می دهد که تعداد گواهی­های صادر شده برای استاندارد ISO 22000 بین سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲، ۲۰ درصد افزایش یافته است و در حال حاضر این استاندارد در ۱۴۲ کشور جهان تایید شده است.

 

منبع: وبسایت ایزو

مترجم: سعید حسنی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

 

pdf ویرایش بعدی استاندارد ISO 22000 سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی منتظر دریافت نظرات شماستprint ویرایش بعدی استاندارد ISO 22000 سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی منتظر دریافت نظرات شماست
share save 171 16 ویرایش بعدی استاندارد ISO 22000 سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی منتظر دریافت نظرات شماست

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+