بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 822
  • بازدید دیروز: 538
  • بازدید هفته: 4902
  • بازدید ماه: 21174
  • بازدید سال: 253036
  • کل بازدیدها: 5006725


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

هفته ایزو در برزیل- روز سوم

brazil rio هفته ایزو در برزیل  روز سومنمایندگان ۱۲۰ کشور از ۸ تا ۱۲ سپتامبر در ریودوژانیرو، برزیل هفته ایزو را گرامی می دارند. برنامه های امسال شامل بزرگداشت سی و هفتمین مجمع عمومی ایزو، سمیناری برای بنگاه های کوچک و متوسط (SMEs)، جلسه ای با تمرکز بر پایداری و یک روز اختصاصی برای کشورهای در حال توسعه می باشد.

بنابر اعلام پورتال اختصاصی هفته استاندارد در برزیل، دبیرکل ایزو در سخنرانی خود در مجمع عمومی ایزو ضمن خوش آمد گویی به خانواده ایزو،‌ اظهار داشت تمرکز موضوعات اجلاس سال جاری بر همکاری بهتر با کاربران استانداردها است.

جلسات گفتگوی گروهی فرصت خوبی است تا تجربیات را به اشتراک گذاریم و از یکدیگر مطالبی بیاموزیم. در این اجلاس به ۴ موضوع خواهیم پرداخت:

رابطه میان استانداردها و مقررات، تعالی اعضا در تبادل تجربیات برتر در ایزو، تجدید راهبرد ارتباطی ایزو و چگونه نسل آینده را در فعالیتهای ایزو وارد نمائیم.

گفتگوی آغازین جلسه درباره نقش استانداردها در تجارت و خدمات بود. Aik Hoe از سازمان تجارت جهانی (WTO) گفت: وجه تمایز میان خدمات و محصولات در حال زوال است و چالشهایی برای تجارت بین المللی به وجود خواهد آمد. وی به حوزه های مختلفی اشاره نمود که استانداردهای بین المللی در آن نقش آفرین هستند؛ مانند اطلاع رسانی درباره خدمات،‌ کنترل کیفیت، ایمنی،‌ قابلیت اطمینان و سازگاری. وی از شرکت کنندگان درخواست نمود تا جزئیات بیشتری را اضافه نمایند و به شکل گیری خط مشی مناسب کمک نمایند.

در این نشست صاحبان صنایع،‌ مصرف کنندگان،‌ تنظیم کنندگان مقررات و اعضا، دیدگاه های خود را با هدف همکاری نزدیکتر با یکدیگر جهت تامین نیازهای مشتریان مطرح نمودند.

در پایان این روز از برخی فعالیتهای برتر در مجموعه ایزو تقدیر به عمل آمد. به ویژه از کمیته ISO/ TC45/ SC2 که جایزه LDE،برترین کمیته استاندارد را از آن خود کرد. 

خانم Ester Williams از استاندارد جامائیکا نیز مفتخر به دریافت جایزه مقاله نویسی ISO/ DIN شد.

 منبع: سایت ایزو

 مترجم: سعید حسنی

 

pdf هفته ایزو در برزیل  روز سومprint هفته ایزو در برزیل  روز سوم
share save 171 16 هفته ایزو در برزیل  روز سوم

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+