بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 200
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6532
  • بازدید ماه: 23316
  • بازدید سال: 255020
  • کل بازدیدها: 5089133


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

نتایج استفاده از کرم های ضد آفتاب

 نتايج استفاده از كرم هاي ضد آفتاببنابر مطالعات اخیر، استفاده روزانه کرم ضد آفتاب، روند پیری پوست را کند می کند. اگرچه متخصصین پوست توصیه به استفاده طولانی مدت از کرم های ضد آفتاب برای مبارزه با پیری پوست کرده اند، این اولین بار است که محققان اثر کرم های ضد آفتاب در ظاهر پوست را تایید می کنند.مطالعه منتشر شده در نشریه طب داخلی (به نشانی www.annals.org) نشان می دهد که افرادی کرم های ضد آفتاب را به صورت روزانه مصرف می کنند پوستی روشن تر، نرم تر و صاف تر نسبت به اشخاصی که عادت خود را تغییر نمی دهند، دارند.در این مطالعه، از ۹۰۰ نفر استرالیایی سفید پوست – بین سن ۲۵ تا ۵۵ سال- درخواست شد از ضد آفتاب با درصد SPF 15 استفاده کنند. تقریبا تمامی کسانی که پوستشان در زیر آفتاب سوخته بود، آنهایی بودند که گاهی از کرم ضد آفتاب استفاده کرده و دو سوم آنها نیز از کلاه استفاده می کردند.

ارزیابی تاثیر مثبت کرم های ضد آفتاب به عنوان یک مسئله مهم در بهداشت عمومی، به رسمیت شناخته شده است. به لطف استانداردهای ایزو، مصرف کنندگان می توانند مطمئن باشند که درجه نشان دهنده حفاظت بر روی محصولات ضد آفتاب، در سراسر جهان یکسان است. تعطیلات راحت تر و بدون در دردسری داشته باشید!

 

منبع: ISO Focus

 مترجم: آرزو تقوایی(isiri.org)

pdf نتايج استفاده از كرم هاي ضد آفتابprint نتايج استفاده از كرم هاي ضد آفتاب
share save 171 16 نتايج استفاده از كرم هاي ضد آفتاب

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+