بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 322
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6654
  • بازدید ماه: 23438
  • بازدید سال: 255142
  • کل بازدیدها: 5089255


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

من؟ چرا باید توجه داشته باشم؟

 من؟ چرا بايد توجه داشته باشم؟

ممکن است ندانید چرا نیاز به یادگیری در مورد استانداردها دارید؟ این که استانداردها حاوی دیدگاه های خوبی هستند حقیقت غیر قابل انکاریست، اما به درد کار کارشناسان می خورند، این طور نیست؟ اشتباه است! استانداردها به همه ما مربوط اند. چرا؟ برای این که ما ذی نفعان نهایی هستیم و هر قدر بیشتر در مورد آنان بدانیم، بهره مندی ما از منافع آنان بیشتر خواهد شد.

قصد نداریم با یک مقاله طولانی وقت شما را بگیریم سه دلیل زیر چرایی اهمیت استانداردها را بیان می کنند:

۱-    استانداردها برای شما هستند

آن ها زندگی ما را آسان تر، راحت تر، پربارتر و ایمن تر می کنند. اما تنها زمانی که مورد استفاده قرار گیرند، این مزایا را خواهند داشت. به موضوعاتی که برایتان اهمیت دارد بیاندیشید و ببینید چگونه در یک استاندارد ایزو مورد بحث قرار گرفته اند. مثلاً اگر نگران محیط زیست هستید، نگاهی به استاندارد ایزو ۱۴۰۰۰ بیاندازید، اگر می خواهید از ایمنی اسباب بازی کودک خود مطمئن شوید،به استاندارد ایزو ۸۱۲۴ مراجعه کنید. هر چه آگاهی شما درخصوص استانداردها بیشتر و اشتیاق استقرار و به کار گیری آنان زیادتر باشد، انگیزه شرکت ها برای انطباق با آنان افزایش می یابد.

۲-   شما کارشناسید

ایزو تعداد۱۹۵۰۰ استاندارد در زمینه های مختلف، از غذا گرفته (آیا یک مزرعه یا نانوایی را اداره می کنید؟) تا مدیریت (آیا می خواهید فرآیندهای شرکت خود را اصلاح نمایید؟) ، امنیت فناوری اطلاعات (آیا رایانه های سازمانتان ایمن اند؟) و حتی بیشتردارد

فرقی نمی کند که در یک کسب کار کوچک یا متوسط، یک سازمان مردم نهاد، یک سازمانی دولتی یا چند ملیتی مشغول به کار باشید، دندانپزشک، معدن دار یا  مهندس طراح باشید، در همه جا استانداردهایی وجود دارند که به کسب و کار شما مربوط باشند. بنابراین ارزش دارد که درباره آنان بدانید، زیرا استانداردها منابع عملکردهای بهینه بین المللی بوده و می توانند دروازه های بازارهای جهانی را به روی شما بگشایند.

۳-  باید در متن کار قرار بگیرید

شما توانایی پیشنهاد زمینه های جدید که نیازمند استانداردند را داشته و در تدوین آنان حرفی برای گفتن دارید. می توانید کاری کنید که صدای شما در آن لحظه حساس که "قوانین و راه حل های" شکل دهنده دنیای تجارت اتخاذ می شوند، شنیده شود. با برقراری ارتباط با سازمان های استاندارد ملی عضو ایزو، وارد عمل شوید.وقتی به پزشک مراجعه می کنید انتظارتان اینست که او با شناسایی مشکل، دریابد که برای معالجه شما چه چیزی مورد نیاز است. اما یافتن یک پزشک خوب و آشنایی با صلاحیت های او از جمله مسئولیت های شماست.برای آماده کردن شما، یک شماره از مجله ایزوفوکوس (ماه آوریل) بر موضوع شما و این که چگونه می توانید درخصوص استانداردهای مهم در زندگی تان آگاهی یابید، اختصاص یافته است.راه های ارتباطی ایزو برای آگاهی از آنچه شما دوست داشته یا ندارید و گوش فرا دادن به داستان های موفقیت و حتی شکست های شما متعددند. بیایید باب مناظره را بگشاییم و برای این کار می توان با مراجعه به نشانی های زیر با ایزو در تماس بود:

www.iso.org/facebook

Twitter:@iso-standards

www.iso.org/linkdin

www.iso.org/google+

email:isofocusplus@iso.org

 منبع: مجله ایزوفوکوس+- آوریل ۲۰۱۳

 مترجم:‌ کیواندخت پیر محمدی

pdf من؟ چرا بايد توجه داشته باشم؟print من؟ چرا بايد توجه داشته باشم؟
share save 171 16 من؟ چرا بايد توجه داشته باشم؟

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+