بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 506
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6082
  • بازدید ماه: 21870
  • بازدید سال: 255100
  • کل بازدیدها: 5091303


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

مشاور مالی زبده پول و سرمایه خود را در اختیار افراد ذی¬صلاح بگذارید

بحران اقتصاد جهانی بر اکثر ما تاثیر­گذار بود و اثرات آن هنوز باقی مانده است. با اینکه شرکتها و  مشاور مالي زبده پول و سرمايه خود را در اختيار افراد ذي¬صلاح بگذاريدحتی کشورها از بند آن رهایی یافته­اند،‌ اما مصرف کنندگان برای مقابله با چالشهایی همچون خطرات سرمایه­گذاری،‌ تورم، تعدیل نیروی کار و از دست دادن شغل تنها مانده­اند. در این دوره دشوار خیلی از اشخاص آرزو داشتند، کاش امور مالی خود را بهتر برنامه­ریزی کرده بودند.اما گاهی اوقات مشکل عدم پذیرش مسئولیت امور مالی نیست، بلکه این مشاوران بودند که ما را به ورطه شکست کشاندند. اخیراً یک تحقیق دانشگاهی نشان داده که مصرف کنندگان آلمانی نزدیک به ۱۰۰ میلیارد یورو در طی چند سال گذشته به دلیل دریافت مشاوره­های ضعیف و خرید محصولات غیر شفاف به خصوص از لحاظ ساخت و ساز قانونی و هزینه­ها متضرر شده­اند. مصرف کنندگان استطاعت چشم پوشی از امور مالی خود را ندارند. اثرات فوری تصمیمات مالی، اغلب کوچک و غیر قابل اجتناب هستند اما یک مشاور خوب اهمیت برنامه­ریزی­های آینده را به خوبی درک می­کند، مضاف اینکه مشاوره نباید محدود به یک طبقه از دارائیها یا موقعیتی خاص در زندگی باشد، بلکه باید دیدگاه جامع­ داشته باشد.

صلاحیت عامل کلیدی است

برنامه­ریزان امور مالی باید یک راهبرد جامع را تدوین نمایند که بر اساس نیازهای مشتریان و اهداف آنان در بر گیرنده موضوعات شخصی و مالی متعدد باشد. یک برنامه مالی خوب وابستگی میان کلیه دارائیها را آشکار می­سازد و مبنای مناسبی برای اخذ تصمیمات درست سرمایه­گذاری خواهد بود. برنامه باید ظرفیت انجام سرمایه­گذاری و جایگاه آن را در رابطه با سرمایه کلی مشتری نشان دهد. همچنین مسائل قانونی، مالیات، حالات خطر پذیری، فرصتهای برنامه­ریزی املاک و مستغلات، کلیه دارائیها همچون اوراق بهادار، و حتی آثار هنری را باید در نظر داشت. اما مصرف­کننده چگونه می­تواند یک مشاور خوب و مطمئن را که بتواند کلیه موارد را در نظرداشته باشد انتخاب نماید؟ صلاحیت، کلید این موضوع است. شما سرنوشت سلامت خود را در دستان فردی که فاقد مدرک پزشکی است قرار نمی­دهید، این مطلب در موضوع مالی نیز مصداق دارد و به همین دلیل گروهی از کارشناسان بین­المللی استاندارد ISO 22222:2005 برنامه­ریزی مالی شخصی – الزامات برنامه­ریزان مالی شخصی را تدوین نمودند. این استاندارد فرایند برنامه­ریزی مالی را تعریف می­کند و همچنین رفتار اخلاقی و لزوم آموزش مستمر به منظور حفظ صلاحیت حرفه­ای را مشخص می­نماید. این استاندارد سختگیرانه به مصرف­کنندگان کمک می­کند تا یک مشاور کارآمد و توانا را انتخاب نمایند. به عنوان نمونه تنها در آلمان ۱۵۰۰ برنامه­ریز مالی پیروی خود از استاندارد ISO 22222:2005 را اعلام نمودند که این خبر خوبی برای مصرف­کنندگانی است که می­توانند از این استاندارد به عنوان مبنای گزینش مشاور استفاده نمایند.     

  

منبع: ISO focus+ ماه آوریل ۲۰۱۳

 مترجم: سعید حسنی

ویراستار: کیواندخت پیر محمدی

pdf مشاور مالي زبده پول و سرمايه خود را در اختيار افراد ذي¬صلاح بگذاريدprint مشاور مالي زبده پول و سرمايه خود را در اختيار افراد ذي¬صلاح بگذاريد
share save 171 16 مشاور مالي زبده پول و سرمايه خود را در اختيار افراد ذي¬صلاح بگذاريد

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+