بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 472
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6804
  • بازدید ماه: 23588
  • بازدید سال: 255292
  • کل بازدیدها: 5089405


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

مشارکت گروه بانک جهانی و ایزو نشان می دهد که کشورها چگونه از استانداردهای بین المللی منتفع می شوند

IEC news17 مشارکت گروه بانک جهانی و ایزو نشان می دهد که کشورها چگونه از استانداردهای بین المللی منتفع می شوندسازمان بین المللی استانداردسازی (ایزو) و گروه بانک جهانی امضاء تفاهم نامه ای را اعلام کردند که هدف آن افزایش سطح آگاهی کشورها در امر تدوین، پذیرش و استفاده از استانداردهای بین المللی است که به موجب آن ها تجارت شفاف، منصفانه و آزاد انجام می گیرد.

این تفاهم نامه پایه و اساس همکاری های آتی در حوزه تولید و نشر دانش، تشویق به امر پژوهش و افزایش آگاهی، ارتقاء نظارت و ارزشیابی و افزایش ظرفیت های استانداردهای بین المللی است و این فرصت را در اختیار کشورها قرار می دهد تا در تجارت جهانی مشارکت کرده و به رشد و توسعه اقتصاد، پیشرفت اجتماعی و حفاظت از محیط زیست کمک کنند.

کوین مک کینلی، دبیر کل ایزو می گوید: "ما مفتخر به این نوع مشارکت با گروه بانک جهانی هستیم. امضاء این تفاهم نامه اولین گام مهم در راستای تحقق اهداف مشترک حمایت از توسعه پایدار اقتصادی و همین طور تجارت شفاف و منصفانه است. همکاری با گروه بانک جهانی، فرصتی منحصر به فرد برای کشورهای در حال توسعه است تا کیفیت زیرساخت های ملی خود را تقویت کرده و به بازارهای منطقه ای و بین المللی بپیوندند. این همکاری همچنین به تحقق اهداف توسعه پایدار سازمان ملل بسیار کمک می کند."

آنابل گونزالس، مدیر ارشد تجارت و رقابت جهانی از گروه بانک جهانی می گوید: "امضاء این تفاهم نامه تاییدی بر تعهد بانک جهانی نسبت به حمایت از یکپارچه سازی کشورهای در حال توسعه است. استانداردهای بین المللی نقش بسیار حیاتی در کمک به کشورها برای افزایش بهره وری، دسترسی به بازارهای بین المللی و به حداکثر رساندن مزایای پیوستن به زنجیره ارزش دارند. ما نقش مهمی در تقویت ظرفیت کشورهای در حال توسعه و شرکت های واقع در آن برای مشارکت در تدوین استانداردهای بین المللی و همچنین رعایت این استانداردها داریم. این امر به تنهایی به خاتمه دادن به فقر شدید و ارتقاء رفاه مشترک کمک می کند. ما به دنبال همکاری تنگاتنگ با ایزو هستیم تا نه تنها بر نقش استانداردهای بین المللی در افزایش تجارت جهانی بلکه بر مزایای مشارکت کشورها در تدوین این استانداردها تاکید کنیم."

درباره ایزو

ایزو یک سازمان بین المللی غیردولتی مستقل است که ۱۶۲ نهاد ملی استانداردسازی در آن عضویت دارند. این سازمان از طریق اعضای خود، متخصصان را گرد هم می آورد تا با یکدیگر به تبادل دانش بپردازند و استانداردهای بین المللی تشویقی مرتبط با بازار و مبتنی بر اجماع تدوین کنند تا حامی نوآوری بوده و راه حلی برای چالش های جهانی ارائه دهند. این استانداردها ویژگی هایی در سطح جهانی برای محصولات، خدمات و سیستم ها ارائه می دهند و ضامن کیفیت، ایمنی و بهره وری هستند و تجارت جهانی را تسهیل می کنند.

درباره بانک جهانی

گروه بانک جهانی یکی از بزرگترین منابع پولی و دانش برای کشورهای در حال توسعه به شمار می رود. این گروه از متشکل از ۵ موسسه مرتبط با هم می باشد: بانک بین المللی نوسازی و توسعه (IBRD) و انجمن بین المللی توسعه (IDA) که در کنار هم بانک جهانی را تشکیل می دهند؛ موسسه مالی بین المللی (IFC)، بازوی بخش خصوصی بانک؛ آژانس تضمین سرمایه‌گذاری چند جانبه‌ای (MIGA)؛ و مرکز بین‌المللی برای حل و فصل منازعات سرمایه‌گذاری (ICSID). بانک جهانی همکاری نزدیکی با گروه بانک جهانی دارد تا کشورهای در حال توسعه را در کاهش فقر، افزایش رشد اقتصادی و رسیدن به رفاه مشترک یاری نماید. این نهاد ترکیبی از منابع مالی، دانش و خدمات فنی و توصیه های استراتژیک به کشورهای در حال توسعه ارائه می دهد.

منبع: ایزو

مترجم: مریم صالحی

pdf مشارکت گروه بانک جهانی و ایزو نشان می دهد که کشورها چگونه از استانداردهای بین المللی منتفع می شوندprint مشارکت گروه بانک جهانی و ایزو نشان می دهد که کشورها چگونه از استانداردهای بین المللی منتفع می شوند
share save 171 16 مشارکت گروه بانک جهانی و ایزو نشان می دهد که کشورها چگونه از استانداردهای بین المللی منتفع می شوند

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+