بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 310
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6642
  • بازدید ماه: 23426
  • بازدید سال: 255130
  • کل بازدیدها: 5089243


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

کوتاه از SMIIC

ملاقات با رئیس جمهور ترکیه كوتاه از SMIIC در نیمه نوامبر، رئیس جمهور ترکیه و رئیس کمیته همکاری های اقتصادی و بازرگانی همکاری های اسلامی (COMCEC)، آقای عبدالله گل، رئیس موسسه استاندارد و اندازه شناسی کشورهای اسلامی (SMIIC) و هیات همراه ایشان را در کاخ ریاست جمهوری Cankaya به حضور پذیرفت.

 برگزاری مجمع بین المللی تایید صلاحیت حلال (IHAF)- ترکیه- ۲۵ و ۲۶ اکتبر ۲۰۱۳

 

مجمع بین المللی تایید صلاحیت حلال (IHAF)  به میزبانی آژانس تایید صلاحیت ترکیه و همکاری موسسه استاندارد و اندازه شناسی کشورهای اسلامی (SMIIC) در تاریخ ۲۵ و ۲۶ اکتبر ۲۰۱۳ (۳ الی ۴ آبان ۱۳۹۲) در استانبول برگزار شد. در این مجمع که با پیام ویدئویی رئیس جمهور ترکیه، آقای اردوغان آغاز به کار کرد، بیش از صدها شرکت کننده از ۶۰ کشور شرکت نمودند.

 

در IHAF 2013 حوزه های گوناگون مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. نمایندگان مختلفی از کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی (OIC) و کشورهای غیر عضو آن بر ضرورت هماهنگ سازی در حوزه حلال تاکید نمودند که لازمه تحقق این امر استانداردسازی گواهی های و فرآیندهای مشترک تایید صلاحیت است . تفاوت در استانداردهای صدور گواهی نامه موجب ایجاد محدودیت در تجارت حلال می شود. به این دلیل، یک استاندارد، یک سیستم ارزیابی انطباق (صدور گواهی و تایید صلاحیت) از طریق یک سیستم بین المللی شناخته شده تایید صلاحیت لازم است تا ضمن جلب اعتماد مسلمانان به تسهیل تجارت، بخصوص در میان کشورهای عضو OIC، کمک نماید.

 

 منبع: سایتSMIIC

 مترجم:‌ پریسا فقیهی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf كوتاه از SMIICprint كوتاه از SMIIC
share save 171 16 كوتاه از SMIIC

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+