بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 630
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6206
  • بازدید ماه: 21994
  • بازدید سال: 255224
  • کل بازدیدها: 5091427


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

قوانین کیفیت برای روز جهانی کیفیت

IEC news12 قوانین کیفیت برای روز جهانی کیفیتکیفیت در ابتدا در موفقیت کسب و کار و در نهایت در رفاه یک ملت نقش دارد و استانداردها ابزارها و رویه هایی را برای اطمینان از انجام صحیح کار ارائه می نمایند. موضوع امسال روز جهانی کیفیت "رویاهای شیرین" بود که به جهان شگفت انگیز شکلات ها و برافراشتن پرچم کیفیت بر فراز آن پرداخت.

مزه خوب شکلات حقیقتی است که به سطح قابل قبول کیفیت باز می گردد. سطوح قابل قبول کیفیت در کالاها و خدمات نه تنها زندگی روزانه ما را آسانتر می سازند، بلکه در اقتصاد از طریق کمک به ارتقا فروش کسب و کار، مدیریت ریسک ها، مشارکت در نوآوری و تضمین مسئولیت پذیری شرکت های بزرگ نیز موثر هستند.

روز جهانی کیفیت فرصتی برای ترویج اهمیت کیفیت و سهم آن در کسب و کار، رشد و رفاه یک ملت است.

استانداردهای بین المللی ایزو، زیرساخت های ضروری برای کمک به تضمین و ارتقا کیفیت سازمان ها هستند. برای مثال، ایزو ۹۰۰۱، الزامات لازم برای یک سیستم مدیریت کیفیت را ارائه می کند که قابل استفاده برای همه نوع کسب و کار، فارغ از اندازه یا بخش مرتبط با آن می باشد. این استاندارد براساس چارچوب بهبود مداوم تدوین شده که به بهینه سازی رویه کارها به گونه ای کمک می کند که کیفیت حاکم و سازمان به رشد خود ادامه دهد.

علاوه بر آن، ایزو بیش از ۲۰۵۰۰ استاندارد بین المللی دارد که ویژگی ها و الزامات لازم برای محصولات، خدمات و سیستم های منحصر به فرد را ارائه می نمایند که خود تضمین کننده عملکرد بهینه و ارتقا یافته مرتبط با محصول یا خدمات است. ایزو حتی برای شکلات هم استاندارد تدوین کرده است؛ استانداردهای ایزو ۱۱۱۴:۱۹۷۷، ۲۲۹۱:۱۹۷۳ و ایزو ۲۴۵۱:۲۰۱۴.

 منبع: سایت ISO

 مترجم:‌ پریسا فقیهی

pdf قوانین کیفیت برای روز جهانی کیفیتprint قوانین کیفیت برای روز جهانی کیفیت
share save 171 16 قوانین کیفیت برای روز جهانی کیفیت

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+