فرصت های شغلی جدید در دبیرخانه مرکزی ایزو


1265سازمان بین المللی استاندارد (ایزو)، سازمان بین المللی غیر دولتی است که در زمینه تدوین استاندارد و مسائل مربوط به آن فعالیت دارد. 162 کشور به عضویت این سازمان در آمده اند و مسئولیت هماهنگی این اعضا بر عهده دبیرخانه مرکزی ایزو، مستقر در ژنو، سوئیس می باشد.

ایزو از سال 1947 که تاسیس شد تاکنون بیش از 19500 استاندارد بین المللی تدوین نموده که اکثر حوزه های فناوری و کسب و کار را شامل می شوند.

اگر از کار کردن در محیطی پوپا لذت می برید و به دنبال فرصتی برای ملحق شدن به یک تیم درخشان کارشناسی هستید، به ایزو بپیوندید.

توجه!

لطفاً مراقب استفاده جعلی از نام ایزو با توجه پست های خالی جعلی در ایزو باشید. اغلب از یک آدرس پست الکترونیک یاهو برای اولین تماس های اینگونه استفاده خواهد شد.

به خاطر داشته باشید ایزو هرگز به عنوان بخشی از فرایند استخدامی خود، درخواست پول نمی کند. تماس های مربوط به فرایند استخدام مربوط به پست خالی در ایزو صرفاً از طریق پست الکترونیک ایزو با نشانی name@iso.org، وبسایت ایزو www.iso.org و یا خدمات معتبر استخدامی انجام خواهد شد.

هرگونه فعالیت مشکوک به تقلب از این دست را نادیده گرفته و برای اقدام مناسب، مراتب را به مقامات محلی خود گزارش کنید. لطفاً‌ ما را نیز از هر گونه فعالیت مشکوک، طی تماس با jobs@iso.org مطلع فرمائید.

 در حال حاضر دو فرصت شغلی توسط دبیرخانه ایزو مطرح شده است:‌

 -        مدیر برنامه های تحریریه- آخرین فرصت برای درخواست شغل 25 جولای 2014 (3/5/1393) می باشد

-        مدیر برنامه های فنی – آخرین فرصت برای درخواست شغل 25 جولای 2014 (3/5/1393) می باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تیم منابع انسانی ایزو تماس حاصل فرمائید:‌

ISO Central Secretariat

People, Organization and Development Team

1, ch. de la Voie-Creuse

CP 56

1211 Geneve 20, Switzerland

e-mail:

jobs@iso.org

Fax: +41 22 749 71 08

 اطلاعات مربوط به مشاغل و مراحل ثبت درخواست، در پورتال مشاغل ایزو به نشانی زیر در دسترس می باشد:

https://iso-careers.silkroad.com/

 منبع: سایت ایزو

مترجم:‌ پریسا فقیهی