بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 542
  • بازدید دیروز: 538
  • بازدید هفته: 4622
  • بازدید ماه: 20894
  • بازدید سال: 252756
  • کل بازدیدها: 5006445


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

صدا، تصویر، حرکت!

IEC News7 صدا، تصویر، حرکت!اخیراً کمیسیون بین­ المللی برق و الکتروتکنیک (IEC) به منظور معرفی هر چه بیشتر فعالیتهای خود به عامه مردم، اقدام به تهیه چند فیلم کوتاه نمود. مدت زمان این فیلمها بین ۳۵ الی ۴۵ ثانیه است و به طور هوشمندانه ای به نقش IEC در زمینه های انرژی، الکترونیک، ابزارها، تولیدات، خودروسازی، شبکه ها و ذخیره سازی انرژی می پردازد.

انرژی  IEC کمک می کند تا چراغ ها روشن بماند

همه از نیروی برق استفاده می کنند اما کمتر کسی به آن فکر می کند. اما در پشت صحنه، این نیروی برق است که زندگی مدرن را به جریان می اندازد و در واقع خون نظام های اقتصادی است و بدون آن رشد اقتصادی کشورها، تجارت جهانی و فعالیتهای صنعتی ممکن نیست. فعالیت اصلی IEC در حوزه برق و الکترونیک است و به توسعه و گسترش قوانین فنی که زمینه ساز تولید ایمن و کارآمد نیروی برق است ادامه خواهد داد.

الکترونیک  اتصال شما را ایمن نگاه خواهد داشت

میلیاردها وسیله و سیستم در جهان به کار IEC وابسته اند. از قطعات الکترونیک ریز گرفته تا رایانه ها و وسایل خانگی و هر آن چه که به فکر شما برسد، IEC پروتکل های رایانش ابری(cloud computing)، امنیت سایبری و تعریف ایمنی لیزرهای تجاری و پزشکی را تدوین می کند. IEC نه تنها سبب ایمنی و کارآمدی سیستمهای الکترونیک می شود بلکه ایمنی سیستمهای وابسته به الکترونیک را نیز تضمین می کند.

شهرها  فعالیتهای IEC پی ریزی زندگی مدرن شهری است

از نیروی برق که در منازل، مدارس، ادارات، مراکز خرید، سیستم حمل و نقل عمومی، سیستم آب رسانی، جمع آوری زباله، روشنایی استادیوم های ورزشی، تجهیزات ایمنی فرودگاهی، تجهیزات نجات بخش پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و سیستم ریلی  استفاده می شود همگی در حوزه فعالیتهای IEC که زندگی مدرن شهر نشینی را پی ریزی می کند قرار دارد.

تولید  IEC چرخ صنعت را می گرداند

تولید مدرن وابسته به تامین بی وقفه و مستمر انرژی پایدار است. نیروی برق موتورهای الکترونیکی، سنسورها و فناوری اطلاعات را به حرکت در می آورد. ماشین آلات، رباتهای صنعتی، فرآیندهایی مانند گرما دهی، جوشکاری، تهویه مطبوع، سرما سازها و سیستمهای کنترل و توزیع را به حرکت در می آورد.

خودرو  IEC پلت فرم را ارایه می نماید

 برق خطرناک است. ولی این مانع از به کار گیری آن در زندگی روزانه نیست. امروزه وسایلی که در گذشته به صورت مکانیکی عمل می کردند دیگر با نیروی برق کار می کنند. خودرو یکی از این موارد است. امروزه ۵۰ درصد از قیمت یک خودرو مربوط به تجهیزات برقی به کار گرفته شده در آن است. و اغلب این تجهیزات برقی بر اساس استانداردهای IEC تولید شده اند. خودروهای برقی نیز به IEC وابسته اند و کلیه قطعات زیرساختهای شارژ آنها نیز توسط IEC استانداردسازی شده است. عرضه گسترده خودروهای برقی منوط به همکاری گسترده میان تولید کنندگان خودرو، تجهیزات و ابزارها و تنظیم کنندگان مقررات است و IEC بستر این همکاری ها را مهیا می کند.

 فعال سازی شبکه و ذخیره سازی انرژی

 فعالیت IEC شبکه های هوشمند انرژی را که برای پائین آوردن هزینه ها و کارایی بیشتر انرژی طراحی شده اند را نیز در بر می گیرد. IEC به پایدار سازی شبکه و یکپارچه سازی رو به رشد آن از طریق تمرکز زدایی می پردازد. برای دستیابی به تعادل بیشتر در شبکه، یکپارچه سازی منابع انرژی تجدید پذیر و شارژ خودروهای برقی، ذخیره سازی انرژی الکتریکی اهمیت بسیار دارد.

کمیسیون بین المللی برق و الکتروتکنیک در نظر دارد تا چند فیلم کوتاه دیگر را نیز در آینده تولید کند.

منبع: سایت IEC

 مترجم: سعید حسنی

 

pdf صدا، تصویر، حرکت!print صدا، تصویر، حرکت!
share save 171 16 صدا، تصویر، حرکت!

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+