بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 154
  • بازدید دیروز: 1218
  • بازدید هفته: 6334
  • بازدید ماه: 22784
  • بازدید سال: 259604
  • کل بازدیدها: 5043303


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

شرکت Dräger کسب و کار بین المللی خود را توسعه می دهد

iso news3 شرکت Dräger کسب و کار بین المللی خود را توسعه می دهدDräger یک شرکت بین المللی است که اکثر کسب و کارهای خود را در بازارهای خارج از کشور آلمان انجام می دهد و دارای سابقه تدوین استانداردهای جهانی محصول در حوزه های پزشکی و فناوری ایمنی است.

این شرکت در بیش از ۵۰ کشور دارای شعبه بوده و بیش از ۱۳۵۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد.

شرکت Dräger در سال ۱۸۸۹ تاسیس شد و امروز به عنوان عضو هیات مدیره موسسه استاندارد سازی آلمان (DIN) فعالیت می کند.

ایمنی در اولویت است

استانداردها در کمک به شرکت ها برای عملی کردن ادعای فوق و تضمین قابل اطمینان بودن کالا دارای نقش کلیدی می باشند.

دستگاه انکیباتور یک محصول کاملاً پیچیده است که تقریباً برای هر بخش و جز آن یک استاندارد وجود دارد. هدف این استانداردها رفع خطرات و ریسک های عملیاتی بالقوه برای نوزادان نارس و کاربران، مخصوصاً تیم متخصصان کودکان می باشد که با این دستگاه کار می کنند. برای نمونه، یک استاندارد در زمینه تشک گرمایشی که نوزاد برروی آن قرار می گیرد وجود دارد، در این استاندارد گفته شده که نباید دمای تشک های حرارتی مورد استفاده برای نوزادان از ۴۰ درجه سانتیگراد بالاتر برود.

در استاندارد باید عوامل کنترل کننده، همچون امکان خواندن تنظیم حرارتی انکیباتور و نمایشگر حرارت سطحی تشک نیز در نظر گرفته شود. دکتر Jochim Koch، رئیس کمیته مراقبت از نوزادان شرکت Dräger گفت: "ما آئین نامه نظارت بر ایمنی حرارت تشک ها را تهیه کردیم که برای تشک های حرارتی و سیستم های حرارتی تحت تابش برای نوزادان نارس و تازه متولد استفاده می شود".  

مسئول مدیریت استانداردهای بین المللی در بخش ایمنی شرکت Dräger، Wolfgang Drews اعتقاد دارد روشی که می توان از یک محصول به صورت موثرتر استفاده کرد، عامل انگیزشی برای همکاری در زمینه تدوین استانداردهاست.

 این شرکت همچنین در مورد بهره وری عملی محصولاتی همچون ماسک تنفسی طی چرخه عمر آن نیز تحقیق کرده است، بر این اساس می توان تصمیم گرفت که تا چند وقت دیگر می توان از یک ماسک استفاده کرد.

 برای شرکت Dräger، کیفیت به معنی مطابقت با استانداردها، کنترل ها و رویه های عملی و توصیه هاست. همکاری با شرکت های بین المللی استاندارد، ورود رویه های جدید آزمون را در تدوین استانداردهای بین المللی میسر ساخته، بنابراین Dräger نیز می تواند به تولید محصولات نجات بخش، حمایتی و محافظتی ادامه دهد.

 منبع: سایت ایزو

 مترجم:‌ پریسا فقیهی

pdf شرکت Dräger کسب و کار بین المللی خود را توسعه می دهدprint شرکت Dräger کسب و کار بین المللی خود را توسعه می دهد
share save 171 16 شرکت Dräger کسب و کار بین المللی خود را توسعه می دهد

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+