بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 626
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6202
  • بازدید ماه: 21990
  • بازدید سال: 255220
  • کل بازدیدها: 5091423


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

شادی بیشتر در تعطیلات کریسمس با استانداردها

 شادي بيشتر در تعطيلات كريسمس با استانداردهاهزاران نفر در مرکز راکفلر واقع در نیویورک برای تماشای نورپردازی مشهورترین درخت کریسمس جهان گرد هم می آیند و میلیون ها نفر دیگر این مراسم را از تلویزیون تماشا می کنند. در این رویداد استانداردهای تشویقی نیز در حمایت از این مراسم پر طرفدار که از سال ۱۹۳۳ برگزار می شود، ایفای نقش می کنند. درختی که برای مراسم امسال در نظر گرفته شده دارای ۷۶ فوت ( ۲۳ متر و ۱۸ سانتی متر) ارتفاع و ۷۶ سال سن می باشد.

انجمن صنعت محافظت از درخت (TCIA)، عضو تایید صلاحیت شده توسط موسسه ملی استاندارد آمریکا(ANSI)  در تدوین استانداردها، دستورالعمل هایی را برای مشتریان، شرکت های دولتی و بخش های خصوصی در خصوص تهیه پیش نویس استاندارد ارزیابی ریسک درختان، بررسی ریسک و ارایه گزارش، تامین مالک، شناسایی هدف و دیگر موارد، ارایه می دهد.

استاندارد ANSI/A300-9: 2011، ارزیابی ریسک درختان، بخشی از مجموعه استانداردهای سری A300 است که دستورالعمل جامعی را درخصوص کاشت، هرس، مدیریت ریشه و سایر موارد مرتبط ارایه می دهد.

به منظور استفاده صحیح از اره زنجیری در زمان قطع درخت سازمان بین المللی استاندارد (ISO) استاندارد ISO 11681-2: 2011، تجهیزات جنگلداری   الزامات ایمنی و آزمون اره های زنجیری قابل حمل بخش ۲: اره زنجیری برای هرس درختان را منتشر کرده است. این استاندارد الزامات ایمنی تایید سنجش طراحی و ساخت اره زنجیری قابل حمل را ارائه می دهد که سنگین تر از ۳/۴ کیلوگرم نبوده و برای هرس و کوتاه کردن نوک درخت توسط افراد مجرب و آموزش دیده به کار می روند. این استاندارد توسط کمیته فنی ایزو TC23، تراکتور و ادوات کشاورزی و جنگلداری، کمیته فرعی SC17، تجهیزات جنگلداری دستی و قابل حمل، تدوین شده است.

قبل از مراسم شب سال نو میلادی، تزئینات درخت کریسمس بر روی درخت و اطراف هتل پلازا (Plaza) که روزانه میزبان هزاران گردشگر است، نصب می شوند.

استانداردR2013) )CSAC22.2 No. 37 M1989، درخت کریسمس و دیگر تزئینات نورپردازی، نورپردازی و دیگر تزئینات درخت کریسمس را تحت پوشش قرار می دهد.

این استاندارد توسط گروه CSA، عضو موسسه استاندارد آمریکا و تدوین گر تایید صلاحیت شده استاندارد، تدوین شده است. دیگر استاندارد مرتبط استاندارد UL588 (Ed.18)، استاندارد لوازم تزئینی فصلی و تعطیلات سال نو، دستورالعمل لوازم تزئینی پر طرفدار را ارایه می دهد.

این استاندارد توسط آزمایشگاه تایید صلاحیت شده UL ،عضو موسسه استاندارد آمریکا، تدوین شده است.

منبع: سایت سازمان استاندارد آمریکا مترجم: فاطمه مزینانی ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf شادي بيشتر در تعطيلات كريسمس با استانداردهاprint شادي بيشتر در تعطيلات كريسمس با استانداردها
share save 171 16 شادي بيشتر در تعطيلات كريسمس با استانداردها

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+