بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 302
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6634
  • بازدید ماه: 23418
  • بازدید سال: 255122
  • کل بازدیدها: 5089235


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

سفری به جاده های ایمن تر

 سفري به جاده هاي ايمن ترهر سی ثانیه یکنفر در تصادفات جاده ای کشته می شود- که این تعداد، بیش از ۲/۱ میلیون نفر در سال است. علاوه بر آن ۵۰ میلیون نفر نیز از صدمات محدود تا شدید رنج می برند. هنگامی که یک تصادف جاده ای جان عزیزی را می گیرد، خانواده ای برای همیشه داغدار می شود.

امسال نیز روز جهانی یادبود قربانیان تصادفات جاده ای مصادف با ۱۷ نوامبر ۲۰۱۳ (۲۶ آبانماه سال ۱۳۹۲) گرامی داشته شد. وابستگان قربانیان تصادفات جاده ای باید با سوگ یا اثرات ناشی از صدمات کنار آمده و عضوی از گروهی باشند که تراژدی های جاده ای زندگی آنان را تحت تاثیر قرارداده است.

ایزو در تلاش برای جلوگیری از اینکه خانواده های بیشتری از دست دادن عزیزی را در تصادفات جاده ای تجربه کنند، استانداردهایی را تدوین نموده که می توانند به ایمن تر کردن جاده ها کمک نمایند. دامنه این استانداردها از جزئیات اولیه چرخ ها، سیستم های ترمز و قابلیت نگهداری جاده تا محافظت در برابر تصادف، ارگونومیک ها و سیستم های نگهداری کودک را در بر دارد. هدف بسیاری ای این استانداردها ارتقا قابلیت، امکان تعویض و ایمنی یا فراهم آوردن الزامات هماهنگ برای فرایندهای آزمون به منظور ارزیابی عملکرد را می باشد.

با استاندارد جدید ISO 39001 می توان منتظر دستیابی به موفقیت بزرگی در عرصه ایمنی جاده ای بود. ایزو با انتشار استانداردهای سیستم های مدیریت در زمینه ایمنی ترافیک جاده ای که درسال ۲۰۱۲ در طرح بلندپروازانه سازمان ملل متحد برای جلوگیری از پنج میلیون مرگ و میر جاده ای تا سال ۲۰۲۰ مشارکت کرده است.

انتظار می رود این استاندارد جدید از طریق ارائه نمودن جدیدترین الزامات برای حوزه هایی نظیر سرعت، شرایط خودرو و آگاهی راننده، اثر قابل توجهی در آینده ایمنی ترافیک جاده ای داشته باشد.

در سفر تبدیل جاده ها به جایی ایمن برای مسافرت، به ایزو بپیوندید.

 

 منبع: سایتISO

 مترجم:‌ پریسا فقیهی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf سفري به جاده هاي ايمن ترprint سفري به جاده هاي ايمن تر
share save 171 16 سفري به جاده هاي ايمن تر

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+