بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 274
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6606
  • بازدید ماه: 23390
  • بازدید سال: 255094
  • کل بازدیدها: 5089207


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

سفری ایمن و سالم با استانداردها

 سفري ايمن و سالم با استانداردهاکنترل اتوماتیک مرزها، سیستم های شناسایی بیومتریک و مدارک پروژه های استانداردهای رایج در حوزه های مرتبط موجب سهولت سفر می شوند.

برای مثال سیستم های بیومتریک مستقر در مرزها، عبور مسافران را سریع و آسان تر می کند.

مدارک الکترونیکی سفر هنوز به طور گسترده مورد استفاده اند و در بسیاری از کشورها اثر انگشت و یا تشخیص چهره نیز به کار گرفته می شوند.

قانون حفاظت از داده های اروپا مقرراتی را برای طراحی و به کارگیری سیستم های بیومتریک در مرزهای کشورهای اروپایی اتخاذ نموده است. دو ویژگی فنی اروپایی، الزامات ویژه و دستورالعمل های اروپایی، در این خصوص، سیستم های کنترل مرزی را پوشش می دهد. برای مثال: استاندارد DIN CEN/TS 16428، پروفایل های بیومتریک برای گرفتن اثر ده انگشت، (منتشر شده توسط استاندارد آلمان به دو زبان انگلیسی / آلمانی، مدرک (DIN SPEC 66278) ) روش های ثبت هم زمان ده اثر انگشت را مشخص می کند. استاندارد دیگری که در مراحل نهایی تدوین است، دستورالعمل استفاده از سیستم بیومتریک در مرزها را ارایه می دهد. برای اطمینان از سهولت و ترغیب به بکارگیری این سیستم ها، در طراحی آن ها نیاز شهروندان مد نظر قرار گرفته است.

کارت شهروندی اروپایی که می تواند جایگزینی برای گذرنامه بین المللی باشد، در مجموعه استانداردهای DIN CEN/TS 15480 استاندارد سازی شده است.

این مجموعه پنج بخشی با ارایه ویژگی ها، ایمنی و محرمانه ماندن، اطلاعات کارت شهروندی اروپایی (ECC) را تضمین می کنند.

استاندارد سازی ECC نه تنها موجب اطمینان از عملکرد انتقال داده در میان کشورهای اروپایی می شود، بلکه به سایر کشورها نیز در توسعه مدارک شناسایی الکترونیک کمک می کند.

موضوع فوق در سطح بین المللی نیز مورد توجه قرار گرفته و کمیته فنی ISO / IEC JTC1/SC 37 "بیومتریک" استانداردهایی را در زمینه طراحی سیستم های بیومتریک تدوین نموده است.

 

منبع: سایت سازمان استاندارد آلمان مترجم: فاطمه مزینانی ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf سفري ايمن و سالم با استانداردهاprint سفري ايمن و سالم با استانداردها
share save 171 16 سفري ايمن و سالم با استانداردها

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+