بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 170
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6502
  • بازدید ماه: 23286
  • بازدید سال: 254990
  • کل بازدیدها: 5089103


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

راهنمای آزمایش دوربینهای دیجیتال منتشر شد

iec iran7 راهنمای آزمایش دوربینهای دیجیتال منتشر شدعکسهای دیجیتالی که توسط دوربین تلفن همراه یا دوربینهای SLR ثبت شده اند در جای جای زندگی امروزی مشاهده می شوند و بالطبع نیاز به انجام آزمونهای مقایسه ای میان دوربینهای دیجیتال افزایش یافته است.

انجام این آزمونها و ارزیابی نتایج آن، پیچیده و دشوار است و در مواردی نیز همراه با خطا است. کمیته فناوری سرگرمی، عکاسی و فیلمبرداری استاندارد آلمان (DIN/ NVBF)، اقدام به تهیه "راهنمای آزمایش قابل اطمینان دوربینهای دیجیتال “DIN SPEC 15707، کرده است. این راهنما، به تولید کنندگان دوربینهای دیجیتال و آزمایش کنندگان دوربینهای دیجیتال در انجام آزمایشها و ارزیابی نتایج آزمون کمک می نماید. گزارش فنی DIN SPEC 15707 تعیین کننده الزامات نیست اما توصیه هایی با اهداف ذیل ارایه می نماید:

  • ارایه معیارهای آزمونهای اجباری و اختیاری به تولید کنندگان و آزمایش کنندگان دوربینهای دیجیتال، که شامل روشها و اصول ارزیابی می باشد. این کار مانع از بروز خطاهای معمول و سبب افزایش اعتبار و اطمینان به نتایج آزمایش می شود.
  • کمک به مصرف کنندگان برای ارزیابی قابلیت اطمینان و کارآیی – و در برخی موارد میزان مقبولیت نتایج آزمونها. اطلاعات ارایه شده در این راهنما به مصرف کنندگان این امکان را می دهد در صورت لزوم هر چه بهتر نتایج آزمایش ها را ارزیابی نمایند. این راهنما هم برای تولید کنندگان و هم کاربران دوربینهای دیجیتال مفید است. 

 منبع: وبسایت استاندارد آلمان

 مترجم: سعید حسنی

pdf راهنمای آزمایش دوربینهای دیجیتال منتشر شدprint راهنمای آزمایش دوربینهای دیجیتال منتشر شد
share save 171 16 راهنمای آزمایش دوربینهای دیجیتال منتشر شد

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+