بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 608
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6184
  • بازدید ماه: 21972
  • بازدید سال: 255202
  • کل بازدیدها: 5091405


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

دوره سرممیزی OHSAS 18001 با تایید IRCA

IIRCA OHSAS 18001:2007 OH&SMS auditor conversion course IRCA Course No.: A17259

IEC تنها از ممیزان تمام وقت بعنوان مدرس استفاده می کند و در ارائه دوره ها از روش یادگیری سریع استفاده می نماید، این بدان مفهوم است که با شرکت در دوره های ارائه شده می توانید پاسخ سوالاتی را که در محیط واقعی کار با آنها مواجه می شوید را دریافت کنید، پاسخ هائی متناسب با شرایط صنعتی که درآن فعالیت می کنید.

دوره های بسیار متنوعی توسط ارائه کنندگان مختلف ارائه می شود، IEC در این میان تصمیم گرفته است به ارئه یک دوره تائید شده توسط IRCA تحت عنوان IRCA OHSAS 18001:2007 OH&SMS auditor conversion course اقدام کند که از متد یادگیری سریع استفاده می کند (شماره IRCA دوره : A17259)

اعتقاد ما این است که دوره های آموزشی باید تجربیات واقعی محیط کار را به شرکت کنندگان انتقال دهند. ما همچنین اعتقاد داریم کسانی که با موفقیت دوره را کامل می کنند باید گواهینامه ای در یافت کنند که از اعتبار بین المللی برخوردار باشد و از همین روی IRCA را انتخاب کرده ایم .  

یادگیری سریع چیست؟

بطور خلاصه می توان گفت یادگیری سریع تکنیکی است که درآن یادگیرنده بطور کامل در تجربه یادگیری غوطه ور می شود. در این روش از کلیه حواس یادگیرنده برای انتقال اطلاعات استفاده می شود. تا یادگیری مانند روش های سنتی منحصر به حفظ مطالب نشود. در این روش اطلاعات و مهارت ها توسط یادگیرنده بطور کامل جذب می شود،‌ فهمیده می شود و ماندگاری بیشتری دراد. یادگیری سریع در مقایسه با یادگیری سنتی مانند یادگرفتن یک زبان جدید با حضور در کشور قصد و احاطه شدن با زبان و فرهنگ آن در مقایسه با یاد گرفتن از روی کتاب است.

یادگیری سریع چطور در کلاس درس اتفاق می افتد؟

در این روش از اسلاید های خسته کننده خبری نیست. در این روش با شرکت کنندگان از همان روز نخست بعنوان ممیزبرخورد می شود. در دوره از تمرین های عملی،‌ ایفای نقش،‌ مدل ارائه آموزش توسط یادگیرنده و پاسخ به محرک های یادگیرندگان در تمام طول دوره استفاده می شود.

چه مطالبی در این دوره ارائه می شود؟

این دوره دانش و مهارت مورد نیاز برای ارزیابی انطباق با الزامات سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی را در سطوح ممیزی داخلی، ممیزی مشتری (دوم شخص ) و ممیزی شخص ثالث به یادگیرندگان انقال می دهد. لازمه برخورداری از یک سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی،‌ استفاده از ممیزین OH&SMS توانمند است. توانائی در این حوزه نیازمند درک عمیق ارزیابی مخاطرات، مدیریت مخاطرات و فرآیند های بهبود است.

چه چیز فراخواهم گرفت؟

   - درک فواید حاصل از بهبود مبتنی بر سیستم مدیریت زیست محیطی (OH&SMS)    - درک و به کار بستن رویکرد فرآیندگرا و ممیزی فرآیندگرا    - درک اصول، فرایندها و تکنیک های مورد استفاده در ارزیابی سیستماتیک  کنترل خطرات بهداشت و ایمنی    - ارزیابی توانائی سازمان در برآورده نمودن مقررات و قوانین بهداشت و ایمنی    - درک و توانائی تفسیر الزامات OHSAS 18002 , OHSAS 18001    - درک و توانائی برنامه ریزی،‌ اجرا و تهیه گزارش ممیزی و ارزیابی اثربخشی OH&S  

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

- ممیزانی که در ارزیابی یک سیستم دیگر مدیریت نظیر QMS یا EMS مهارت دارند و مایل اند دانش و مهارت لازم برای ممیزی بر طبق الزامات OHSAS 18001 را کسب نمایند.

پیشنیاز های شرکت در این دوره مطابق شرایط وضع شده IRCA عبارت است از :

- گذراندن یک دوره ۵ روزه سرممیزی IRCA 9001 یا ۱۴۰۰۱ یا یک دوره معادل آن

- آشنایی با محتوا، کاربرد و اجرائی نمودن سیستم مدیریت مبتنی بر OHSAS 18001

طول دوره چقدر است؟

۳ روز که شامل امتحان کتبی ۲ ساعته پایان دوره نیز می شود.

 

هزینه دوره چقد راست؟

هزینه دوره در قسمت درخواست خدمات آموزشی ثبت گردیده است. این هزینه شامل هزینه کلاس، جزوات و مطالب آموزشی، هزینه پذیرایی طی ۳ روز، امتحان پایان دوره و صدور گواهینامه است.

توجه: برای ثبت نام بیش از یک نفر از تخفیف برخوردار می شوید، مقدار تخفیف را از IEC استعلام نمائید. در صورتی که حداقل ۴ نفر از شرکت شما بخواهند دوره را بگذرانند می توانیم دوره را در مکان شما برگزار کنیم،‌ در این صورت برای دریافت پیشنهاد با IEC تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات کامل با IEC تماس بگیرید.

Training1 150x121 دوره سرممیزی OHSAS 18001 با تایید IRCA

درخواست خدمات آموزشی

pdf دوره سرممیزی OHSAS 18001 با تایید IRCAprint دوره سرممیزی OHSAS 18001 با تایید IRCA
share save 171 16 دوره سرممیزی OHSAS 18001 با تایید IRCA

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+