بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 688
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6264
  • بازدید ماه: 22052
  • بازدید سال: 255282
  • کل بازدیدها: 5091485


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

دوره سرممیزی ایزو ISO 9001 با تایید IRCA

IRCA ISO 9000:2008 series lead auditor IRCA Course No.:  A17117              

IEC تنها از ممیزان تمام وقت بعنوان مدرس استفاده می کند و در ارائه دوره ها از روش یادگیری سریع استفاده می نماید، این بدان مفهوم است که با شرکت در دوره های ارائه شده می توانید پاسخ سوالاتی را که در محیط واقعی کار با آنها مواجه می شوید را دریافت کنید، پاسخ هائی متناسب با شرایط صنعتی که درآن فعالیت می کنید.

اعتقاد ما این است که دوره های آموزشی باید تجربیات واقعی محیط کار را به شرکت کنندگان انتقال دهند. ما همچنین اعتقاد داریم کسانی که با موفقیت دوره را کامل می کنند باید گواهینامه ای در یافت کنند که از اعتبار بین المللی برخوردار باشد واز همین روی IRCA را انتخاب کرده ایم .  

یادگیری سریع چیست؟

بطور خلاصه می توان گفت یادگیری سریع تکنیکی است که درآن یادگیرنده بطور کامل در تجربه یادگیری غوطه ور می شود. در این روش از کلیه حواس یادگیرنده برای انتقال اطلاعات استفاده می شود. تا یادگیری مانند روش های سنتی منحصر به حفظ مطالب نشود. در این روش اطلاعات ومهارت ها توسط یادگیرنده بطور کامل جذب می شود،‌فهمیده می شود و ماندگاری بیشتری دراد. یادگیری سریع در مقایسه با یادگیری سنتی مانند یادگرفتن یک زبان جدید با حضور در کشور قصد واحاطه شدن با زبان وفرهنگ آن در مقایسه با یاد گرفتن از روی کتاب است.

 

یادگیری سریع چطور در کلاس درس اتفاق می افتد؟

در این روش از اسلاید های خسته کننده خبری نیست. در این روش با شرکت کنندگان از همان روز نخست بعنوان ممیزبرخورد می شود. در دوره از تمرین های عملی،‌ایفای نقش ،‌مدل ارائه آموزش توسط یادگیرنده وپاسخ به محرک های یادگیرندگان در تمام طول دوره استفاده می شود.

چه مطالبی در این دوره ارائه می شود؟

این دوره دانش ومهارت مورد نیاز برای ارزیابی انطباق با الزامات سیستم مدیریت کیفیت را در سطوح ممیزی داخلی، ممیزی مشتری (دوم شخص ) وممیزی شخص ثالث به شرکت کنندگان انقال می دهد. مهارت هائی که کسب می کنید در نهایت به شما کمک می کند بهبود مستمر را در کسب وکار خود به جریان بیاندازید وروابط مفیدی با تامین کنندگن خود برقرار سازید.

 

چه چیز فراخواهم گرفت؟

           - درک فواید حاصل از بهبود مبتنی بر سیستم مدیریت کیفیت (QMS)            - درک و بکار بستن رویکرد فرآیند گرا در ممیزی            - درک اصول مدیریت کیفیت در غالب ۸ اصل مدیریت کیفیت            - درک و توانائی تفسیر الزامات استانداردهای ISO 9000, ISO 9001 , ISO 190011, ISO9004            - توانائی برنامه ریزی ،‌اجرا وتهیه گزارش ممیزی مبتنی بر ارزیابی اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت

 

 این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که مایل اند توانائی لازم برای ارزیابی سیستم مدیریت یک سازمان را بر اساس الزامات ISO 9001:2008  کسب نمایند و بتوانند بعنوان ممیزی شخص ثالث، ارزیاب مشتری یا ممیز داخلی فعالیت کنند. پیشنیاز گذراندن این دوره آشنائی با محتوا، کاربرد واجرائی نمودن سری استانداردهای ISO 9000:2008  است.

طول دوره چقدر است؟

۵ روز که شامل امتحان کتبی ۲ ساعته پایان دوره نیز می شود.

 

هزینه دوره چقد راست؟

هزینه دوره در قسمت درخواست خدمات آموزشی ثبت گردیده است. این هزینه شامل هزینه کلاس ، جزوات ومطالب آموزشی ، هزینه  پذیرایی طی ۵ روز، امتحان پایان دوره وصدور گواهینامه است.

توجه: برای ثبت نام بیش از یک نفر از تخفیف برخوردار می شوید، مقدار تخفیف را از IEC استعلام نمائید . در صورتی که حداقل ۴ نفر از شرکت شما بخواهند دوره را بگذرانند می توانیم دوره را در مکان شما برگزار کنیم،‌در این صورت برای دریافت پیشنهاد با IEC تماس بگیرید.

 برای کسب اطلاعات کامل با IEC تماس بگیرید.

Training1 150x121 دوره سرممیزی ایزو ISO 9001 با تایید IRCA

درخواست خدمات آموزشی

pdf دوره سرممیزی ایزو ISO 9001 با تایید IRCAprint دوره سرممیزی ایزو ISO 9001 با تایید IRCA
share save 171 16 دوره سرممیزی ایزو ISO 9001 با تایید IRCA

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+