بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 396
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6728
  • بازدید ماه: 23512
  • بازدید سال: 255216
  • کل بازدیدها: 5089329


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

دوره سرممیزی ایزو ISO 14001 با تایید IRCA

IRCA ISO 14001 :2004 EMS auditor conversion course IRCA Course No.: A11162

IEC تنها از ممیزان تمام وقت بعنوان مدرس استفاده می کند و در ارائه دوره ها از روش یادگیری سریع استفاده می نماید، این بدان مفهوم است که با شرکت در دوره های ارائه شده می توانید پاسخ سوالاتی را که در محیط واقعی کار با آنها مواجه می شوید را دریافت کنید، پاسخ هائی متناسب با شرایط صنعتی که درآن فعالیت می کنید.

دوره های بسیار متنوعی توسط ارائه کنندگان مختلف ارائه می شود، IEC در این میان تصمیم گرفته است به ارئه یک دوره تائید شده توسط IRCA  تحت عنوان IRCA ISO 14001 :2004 EMS auditor conversion course اقدام کند که از متد یادگیری سریع استفاده می کند (شماره IRCA دوره : A11162 )

اعتقاد ما این است که دوره های آموزشی باید تجربیات واقعی محیط کار را به شرکت کنندگان انتقال دهند. ما همچنین اعتقاد داریم کسانی که با موفقیت دوره را کامل می کنند باید گواهینامه ای در یافت کنند که از اعتبار بین المللی برخوردار باشد و از همین روی IRCA را انتخاب کرده ایم .  

یادگیری سریع چیست؟

بطور خلاصه می توان گفت یادگیری سریع تکنیکی است که درآن یادگیرنده بطور کامل در تجربه یادگیری غوطه ور می شود. در این روش از کلیه حواس یادگیرنده برای انتقال اطلاعات استفاده می شود. تا یادگیری مانند روش های سنتی منحصر به حفظ مطالب نشود. در این روش اطلاعات ومهارت ها توسط یادگیرنده بطور کامل جذب می شود،‌ فهمیده می شود و ماندگاری بیشتری دراد. یادگیری سریع در مقایسه با یادگیری سنتی مانند یادگرفتن یک زبان جدید با حضور در کشور قصد واحاطه شدن با زبان وفرهنگ آن در مقایسه با یاد گرفتن از روی کتاب است.

یادگیری سریع چطور در کلاس درس اتفاق می افتد؟

در این روش از اسلاید های خسته کننده خبری نیست. در این روش با شرکت کنندگان از همان روز نخست بعنوان ممیزبرخورد می شود. در دوره از تمرین های عملی،‌ ایفای نقش،‌ مدل ارائه آموزش توسط یادگیرنده و پاسخ به محرک های یادگیرندگان در تمام طول دوره استفاده می شود.

چه مطالبی در این دوره ارائه می شود؟

این دوره دانش و مهارت مورد نیاز برای ارزیابی انطباق با الزامات سیستم مدیریت زیست محیطی (EMS) را در سطوح ممیزی داخلی، ممیزی مشتری (دوم شخص) و ممیزی شخص ثالث به شرکت کنندگان انتقال می دهد. لازمه برخورداری از یک سیستم مدیریت زیست محیطی کارآمد، استفاده از ممیزین ‌EMS توانا است. توانائی در این حوزه نیازمند درک عمیق ارزیابی مخاطرت، مدیریت مخاطرات و فرآیند های بهبود است.

چه چیز فراخواهم گرفت؟

         - درک فواید حاصل از بهبود مبتنی بر سیستم مدیریت زیست محیطی (EMS) - درک وبه کار بستن رویکرد فرآیندگرا وممیزی فرآیندگرا          - درک اصول، فرایندها وتکنیک های مورد استفاده در ارزیابی ومدیریت جنبه های زیست محیطی در حوزه ارزیابی EMS          - ارزیابی توانائی سازمان در برآورده نمودن مقررات وقوانین زیست محیطی          - درک وتوانائی تفسیر الزامات  ISO 19011 , ISO 14004 , ISO 14001          - درک وتوانائی برنامه ریزی،‌اجرا وتهیه گزارش ممیزی وارزیابی اثر بخشی EMS  

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

           - ممیزانی که در ارزیابی یک سیستم دیگر مدیریت نظیر QMS یا  OH&S مهارت دارند و مایل اند دانش ومهارت لازم برای ممیزی بر طبق الزامات ISO 14001 را کسب نمایند.

پیشنیاز های شرکت در این دوره مطابق شرایط وضع شده IRCA عبارت است از :

           - گذراندن یک دوره ۵ روزه سرممیزی IRCA 9001 یا ۱۸۰۰۱ یا یک دوره معادل آن

         - آشنایی با محتوا، کاربرد و اجرائی نمودن سیستم مدیریت مبتنی بر ISO 14001

طول دوره چقدر است؟

۳ روز که شامل امتحان کتبی ۲ ساعته پایان دوره نیز می شود.

 

هزینه دوره چقد راست؟

هزینه دوره در قسمت درخواست خدمات آموزشی ثبت گردیده است. این هزینه شامل هزینه کلاس، جزوات ومطالب آموزشی، هزینه پذیرایی طی ۳ روز، امتحان پایان دوره و صدور گواهینامه است.

توجه: برای ثبت نام بیش از یک نفر از تخفیف برخوردار می شوید، مقدار تخفیف را از IEC استعلام نمائید. در صورتی که حداقل ۴ نفر از شرکت شما بخواهند دوره را بگذرانند می توانیم دوره را در مکان شما برگزار کنیم،‌ در این صورت برای دریافت پیشنهاد با IEC تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات کامل با IEC تماس بگیرید.

Training1 150x121 دوره سرممیزی ایزو  ISO 14001 با تایید IRCA

درخواست خدمات آموزشی

pdf دوره سرممیزی ایزو  ISO 14001 با تایید IRCAprint دوره سرممیزی ایزو  ISO 14001 با تایید IRCA
share save 171 16 دوره سرممیزی ایزو  ISO 14001 با تایید IRCA

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+