بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 418
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 5994
  • بازدید ماه: 21782
  • بازدید سال: 255012
  • کل بازدیدها: 5091215


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

در مورد کمیته های فنی ایزو بیشتر بدانیم

 در مورد كميته هاي فني ايزو بيشتر بدانيم لیست کمیته های فنی ایزو، اطلاعات پایه برای هر کمیته فنی (TC) را فراهم می نماید. در این لیست، کمیته های فنی به روش عددی مرتب شده اند که قدمت کمیته را نیز نشان می دهد، برای مثال، TC 1، با موضوع پیچ های حلزونی است و در سال ۱۹۴۷ تشکیل شده، TC 269 با موضوع تجهیزات راه آهن در سال ۲۰۱۲ تشکیل شد.
از این لیست می توان به اطلاعات اولیه، شامل جزئیات تماس با دبیر و کمیته های فرعی و گروه های کاری دسترسی داشت، این کار با کلیک برروی نام کمیته در ستون سمت چپ ممکن می شود. لینک به حوزه های کاری کمیته فنی را در ستون سوم، ISOTC working area می توان یافت. تعداد استانداردهای منتشر شده توسط هر کمیته نیز قابل رویت است و با کلیک برروی این عدد، لیست این استانداردها رویت می شود. استانداردهای در حال تدوین را نیز می توان با کلیک برروی عدد در ستون برنامه کاری (work programme) ملاحظه نمود.
 عبارت STANDBY اشاره دارد به وضعیتی در کمیته های فنی که در حال حاضر موضوعی را برای کار نداشته یا پیش بینی نکرده اند اما در مقابل بازنگری استانداردهای بین المللی ایزو مسئولیت دارند. عبارت JTC1 به معنی کمیته مشترک ISO/IEC  می باشد که در سال ۱۹۸۷ تشکیل شد.کمیته پروژه (Project Committee) زمانی تشکیل می شود که نیاز به یک استاندارد بین المللی در زمینه خاصی است که در حوزه کمیته فنی های موجود قرار نمی گیرد. کمیته های پروژه پس از انتشار استاندارد، منحل می شوند.
 
منبع: سایتISO
مترجم:‌ پریسا فقیهی(isiri.org)
pdf در مورد كميته هاي فني ايزو بيشتر بدانيمprint در مورد كميته هاي فني ايزو بيشتر بدانيم
share save 171 16 در مورد كميته هاي فني ايزو بيشتر بدانيم

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+