بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 334
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6666
  • بازدید ماه: 23450
  • بازدید سال: 255154
  • کل بازدیدها: 5089267


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

در جستجوی کارشناس کاروان و چادرهای مسافرتی!

  در جستجوي كارشناس كاروان و چادرهاي مسافرتي!آیا شما در صنعت تولید چادر و کاروان های مسافرتی کار می کنید؟ آیا می خواهید در استانداردهایی که در شکل گیری این صنعت نقش دارند، حرفی برای گفتن داشته باشید؟ گروه کاری ایزو در زمینه چادرهای مسافرتی نیاز به کارشناسان مرتبط دارد. با توجه به تحولات مهم اخیر در صنعت چادر و کاروان های مسافرتی در اروپا و آسیا، گروه کاری وابسته به کمیته فنی ۸۳ ایزو با عنوان "چادرهای مسافرتی"، ISO/TC83/WG2، نیاز به روز رسانی استاندارد  ISO 8936:2007 ، کاروان های مسافرتی قابل اتصال به وسایل نقلیه- الزامات و روش های آزمون، براساس آخرین فناوریها و مواد را احساس نموده است.

گروه کاری مذکور برای شروع فعالیت خود نیاز به کارشناسان مجرب بیشتری دارد. هرچه تعداد شرکت کنندگان بیشتر باشد، میزان پذیرش استاندارد و اجرای آن نیز در بعد وسیع تری صورت خواهد گرفت. ناگفته پیداست که استاندارد تجدیدنظر شده به این ترتیب از تجربیات بین المللی منتفع خواهد شد.

اگر تمایل دارید کشور شما نیز در تدوین این استانداردهای جدید سهمی داشته و یا تجربیات و دانش خود را به اشتراک بگذارید با Marco Hanusch دبیر گروه کاری وسایل، تجهیزات ورزشی و دیگر فعالیت های تفریحی، کمیته فنی ISO/TC 83، با نشانی الکترونیک marco.hanusch@din.de تماس بگیرید.

این گروه کاری انتظار دارد استاندارد جدید به عنوان یک استاندارد اروپایی نیز پذیرفته شود. از فرصت تاثیرگذاری در این فعالیت استفاده کنید!

 منبع: ISO Focus+، جولای/ آگوست ۲۰۱۳

 مترجم: آرزو تقوایی ( ISIRI.org)

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی

pdf در جستجوي كارشناس كاروان و چادرهاي مسافرتي!print در جستجوي كارشناس كاروان و چادرهاي مسافرتي!
share save 171 16 در جستجوي كارشناس كاروان و چادرهاي مسافرتي!

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+