بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 256
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6588
  • بازدید ماه: 23372
  • بازدید سال: 255076
  • کل بازدیدها: 5089189


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

حمایت بستر نرم افزاری جدید IRENA از نوآوری، کیفیت و همکاری در زمینه انرژی های تجدیدپذیر

IEC news3 حمایت بستر نرم افزاری جدید IRENA از نوآوری، کیفیت و همکاری در زمینه انرژی های تجدیدپذیرهم اکنون، دو میلیون اختراع ثبت شده و ۴۰۰ استاندارد در زمینه فناوری انرژی های تجدیدپذیر در یک بسته نرم افزاری با کاربری آسان در دسترس شماست.

 سیاستگذاران و دیگر مسئولان بخش انرژی می توانند به بزرگترین مجموعه شامل استانداردها و اختراعات ثبت شده در زمینه انرژی های تجدیدپذیر دسترسی داشته باشند و این امر به مدد بستر نرم افزاری جدیدی که توسط آژانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر (IRENA) به بازار عرضه شده، میسر شده است. این بستر نرم افزاری که به نام INSPIRE نیز معروف است، اولین و کاملترین راه حل در نوع خود می باشد که به کاربران در جستجو، یافتن و تحلیل و بررسی ۴۰۰ استاندارد بین المللی و بیش از دو میلیون اختراع ثبت شده، کمک می کند.

 بنابر اعلام دبیرکل IRENA، عدنان ز.امین، "بستر نرم افزاری INSPIRE اطلاعات مربوط به مکان هایی را ارائه می کند که فناوری انرژی تجدیدپذیر سریعترین پیشرفت را داشته و کشورها و شرکت های فعال در هر یک از فناوری ها را نیز معرفی می کند."

این نرم افزار با کمک IRENA، دفتر ثبت اختراعات اروپا (EPO) و کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (IEC) تهیه شده است. در بخش استانداردها، کاربران می توانند از طریق پایگاه داده ها به بیش از ۴۰۰ استاندارد بین المللی و گزارشات مرتبط دسترسی داشته باشند، همچنین توضیح در مورد اینکه استانداردها چه هستند، چگونه می توان از آنها استفاده کرد و اینکه چرا برای تضمین کیفیت اهمیت دارند نیز در این مجموعه فراهم شده است.

ترکیب منابع در INSPIRE به کاربران در تحلیل حوزه های متفاوت سیاست انرژی تجدیدپذیر و نوآوری و همچنین تعیین اثرگذاری سیاست ها برای ترویج نوآوری در این حوزه از طریق تحلیل گرایشات موجود در ثبت اختراعات کمک می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پورتال های زیر مراجعه نمائید:

IRENA: http://www.irena.org/home/index.aspx?PriMenuID=12&mnu=Pri

INSPIRE: http://inspire.irena.org/Pages/default.aspx

 منبع: سایت IEC

 مترجم:‌ پریسا فقیهی

pdf حمایت بستر نرم افزاری جدید IRENA از نوآوری، کیفیت و همکاری در زمینه انرژی های تجدیدپذیرprint حمایت بستر نرم افزاری جدید IRENA از نوآوری، کیفیت و همکاری در زمینه انرژی های تجدیدپذیر
share save 171 16 حمایت بستر نرم افزاری جدید IRENA از نوآوری، کیفیت و همکاری در زمینه انرژی های تجدیدپذیر

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+