بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 374
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6706
  • بازدید ماه: 23490
  • بازدید سال: 255194
  • کل بازدیدها: 5089307


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

حفاظت از نظامهای اقتصادی کشورهای آسیایی در برابر خطرات وقوع انفجار

 حفاظت از نظامهای اقتصادی کشورهای آسیایی در برابر خطرات وقوع انفجاربرگزاری اولین کنفرانس بین المللی IECEx در مالزی

در مکانهای مستعد انفجار، یک اشتباه کوچک می تواند اثرات مخربی از خود بر جای گذارد. به منظور تامین نیازهای روز افزون جهان به منابع انرژی، صنایع نفت و گاز با انجام سرمایه گذاریهای کلان تجهیزات عظیم و پیشرفته استحصال، فراوری و توزیع را نصب و راه اندازی نموده اند. انطباق با استانداردهای بین المللی برای حفظ تاسیسات و جان کارکنان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

به منظور تشریح هر چه بیشتر منافع IECEx، سامانه گواهی استاندارد IEC مربوط به تجهیزات مورد استفاده در مکانهای قابل انفجار برای نظامهای اقتصادی کشورهای آسیایی، اداره استاندارد مالزی و وزارت علوم، ‌فناوری و نوآوری مالزی داوطلب برگزاری اولین کنفرانس بین المللی IECEx در کوالالامپور – مالزی شدند. کمیسیون بین المللی برق و الکترونیک (IEC) و IECEx به همراه دفتر اروپایی کمیسیون اقتصادی سازمان ملل از دیگر سازمان دهندگان برگزاری این کنفرانس بین المللی در سال ۲۰۱۴ هستند.

این رویداد در تاریخ ۱۹ الی ۲۰ فوریه ۲۰۱۴ به مدت ۲ روز برگزار خواهد شد و فرصت مغتنمی برای صنایع کشورهای منطقه جهت آشنایی بیشتر با استانداردهای بین المللی IEC و سیستمهای ارزیابی انطباق بوده و چگونگی بهره مندی آنان از خدمات IECEx که شامل سامانه ها و تجهیزات قابل انفجار می شود را ارایه خواهد نمود.

مخاطبین این برنامه عبارتند از کارشناسان، کارکنان ارشد و متخصصین صنایع قابل انفجار که در حوزه های استانداردسازی،‌تولید، بازرسی، تعمیرات، بهره برداری، حفظ و نگهداری و اورهال تجهیزات، سیستم ارزیابی و گواهی توانایی و مهارت کارکنان فعالیت می نمایند.

سخنرانان جلسه کارشناسان، تجارب و دانش تفصیلی خود در این حوزه و در مواردی همچون طراحی کارخانه، اصول و کاربردهای عملی طبقه بندی منطقه را در اختیار سایرین قرار خواهند داد و پاسخگوی سئوالات و راهنمای کلیه شرکت کنندگان این کنفرانس در بخش تجهیزات قابل انفجار خواهند بود. 

برای کسب اطلاعات و دریافت تجربیات کارشناسان می توان درخواستها را به آدرس info@iecec.com ارسال و یا به تارنمای www.iecex.com مراجعه شود.

 

درباره IECEx

سیستم IEC برای صدور گواهی استاندارد تجهیزات مورد استفاده در محیط های قابل انفجار،‌گواهینامه هایی را برای اماکنی صادر می کند که در آن خطر آتش سوزی یا انفجار به دلیل وجود گازها، مایعات یا ذرات قابل اشتعال وجود دارد.

این سیستم شامل بازرسی (مکان یا غیره)،‌نصب،‌حفظ و نگهداری و تعمیرات تجهیزات و سیستمها،‌ارزیابی توانایی و گواهی مهارت کارکنان شاغل در مکانهای بسیار تخصصی است. 

 منبع: سایت IEC

مترجم: سعید حسنی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf حفاظت از نظامهای اقتصادی کشورهای آسیایی در برابر خطرات وقوع انفجارprint حفاظت از نظامهای اقتصادی کشورهای آسیایی در برابر خطرات وقوع انفجار
share save 171 16 حفاظت از نظامهای اقتصادی کشورهای آسیایی در برابر خطرات وقوع انفجار

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+