بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 546
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6122
  • بازدید ماه: 21910
  • بازدید سال: 255140
  • کل بازدیدها: 5091343


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

حفاظت از اطلاعات با مجموعه جدیدی از استانداردهای امنیتی افزایش نقض امنیت اطلاعات در سازمانهای بزرگ و کوچک که مورد حمله سایبری قرار گرفته اند

 حفاظت از اطلاعات با مجموعه جدیدی از استانداردهای امنیتی افزایش نقض امنیت اطلاعات در سازمانهای بزرگ و کوچک که مورد حمله سایبری قرار گرفته انددر یک محیط پرچالش، سازمانها چاره ای جزء حمایت از خود ندارند. مجموعه جدید آنلاین ایزو برای سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)، اولین خط دفاعی ما است. مجموعه جدید شامل مجموعه استاندارد پرطرفدار ISO/IEC 27001، برای کمک به سازمانها جهت تضمین امنیت دارایی هایشان، نظیر اطلاعات مالی، مالکیت معنوی، اطلاعات پرسنلی یا داده هایی که به شخص ثالث واگذار شده است.

 

استانداردهای سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) جدیدترین مجموعه موجود در پلت فرم های آنلاین (OBP) هستند که در حال حاضر استانداردهای مدیریت کیفیت، مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی مواد غذایی را شامل می شود.

 

 

 

منافع زود بازده

 

همراه با مجموعه آنلاین ایزو، همیشه می توانید مطمئن باشید:

 

·   در اختیار داشتن بیشترین محتویات بروز، زیرا هنگامیکه استاندارد یک مجموعه ویرایش می شود، استانداردهای کتابخانه شما به طور خودکار به روزرسانی می شوند.

 

·   پیمایش آسان: به راحتی از یک استاندارد به استاندارد دیگر بروید، به لطف لینک یکپارچه به شما اجازه "جهش" تنها با یک کلیک از یک استاندارد به استاندارد دیگر داده می شود.

 

·   قابلیت دسترسی در همه جا: شما می توانید به کتابخانه خود از هر کامپیوتر و یا تبلت، تا زمانیکه به اینترنت متصل هستید، دسترسی داشته باشید.

 

بیست و چهار استاندارد با هزینه اشتراک سالانه به مبلغ ۳۷۵ فرانک سوئیس موجود می باشد.

 

 

منبع: ایزو فوکوس ژانویه/فوریه

 

مترجم: آرزو تقوایی

 

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf حفاظت از اطلاعات با مجموعه جدیدی از استانداردهای امنیتی افزایش نقض امنیت اطلاعات در سازمانهای بزرگ و کوچک که مورد حمله سایبری قرار گرفته اندprint حفاظت از اطلاعات با مجموعه جدیدی از استانداردهای امنیتی افزایش نقض امنیت اطلاعات در سازمانهای بزرگ و کوچک که مورد حمله سایبری قرار گرفته اند
share save 171 16 حفاظت از اطلاعات با مجموعه جدیدی از استانداردهای امنیتی افزایش نقض امنیت اطلاعات در سازمانهای بزرگ و کوچک که مورد حمله سایبری قرار گرفته اند

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+