بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 600
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6176
  • بازدید ماه: 21964
  • بازدید سال: 255194
  • کل بازدیدها: 5091397


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

تغییرات مثبت

 تغييرات مثبت

مجله ISOfocus، مجله ای که آخرین اطلاعات و ویژگیها در دنیای استانداردهای بین المللی را ارایه می دهد، اینک به طور کلی دگرگون شده است.
 
ما نسبت به این تغییر جدید هیجان زده هستیم، زیرا به ما امکان گسترده کردن طیف مخاطبان و برجسته کردن مزایای استانداردهای بین المللی به زبانی ساده تر و روشن را می دهد.
در این مجله موضوعات بین المللی از فناوری اطلاعات، حمل و نقل گرفته تا داستانهای شخصی و بسیار چیزهای دیگر را خواهید یافت. هدف ما ارایه بهترین کیفیت اطلاعاتی و روزآمدترین موضوعات مرتبط بین المللی در زمینه استانداردها در هر شماره می باشد.
این مجله دروازه ورودتان به استانداردهای بین المللی است. صرف نظر از اینکه یک شرکت چند ملیتی با یک تصمیم گیری بزرگ مواجهه باشد یا یک بنگاه اقتصادی کوچک به دنبال ایده های جدید باشد، مجله جدیدISOfocusبرای هر دو دیدگاه های لازم برای برنامه ریزان راهبردی و همچنین جزئیات کوچکی که تفاوت های بزرگ ایجاد می کنند، را فراهم می سازد. موضوع این شماره یعنی "تغییرات مثبت" کاملا متناسب انتخاب شده، زیرا بازتاب حرکت ما به سوی بزرگتر و گویاتر کردن این نشریه است و هیچ زمانی برای این تغییر بهتر از صدمین شماره نیست.
این نشریه هنوز به صورت الکترونیک و رایگان در دسترس است. بنابراین می توانید در رایانه، لپ تاپ، تبلت و تلفن های همراه خود از آن بهره مند شوید.  
منبع : سایت ایزو مترجم : آرزو تقوایی ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(www.isiri.org)
pdf تغييرات مثبتprint تغييرات مثبت
share save 171 16 تغييرات مثبت

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+