بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 472
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6048
  • بازدید ماه: 21836
  • بازدید سال: 255066
  • کل بازدیدها: 5091269


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

تعیین کمیت آلاینده های دی اکسید کربن در بخش حمل و نقل کالا با دستورالعمل جدید ایزو

iec news2 تعیین کمیت آلاینده های دی اکسید کربن در بخش حمل و نقل کالا با دستورالعمل جدید ایزواز آنجا که بیش از نیمی از آلاینده های دی اکسید کربن در جهان توسط بخش حمل و نقل تولید می شود، یک کارگروه موافقت بین المللی (IWA) از ایزو، برای کاهش آلاینده ها در بخش حمل و نقل کالا گام های مهمی برداشته است.با حمل میلیاردها تن کالا از طریق کشتی در سراسر جهان به منظور برآوردن نیازهای فصلی و سلیقه ای مصرف کنندگان، حمل و نقل برای باربری ها از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. براساس گزارش دفتر حمایت از محیط زیست ایالات متحده (EPA)، ۲۸% گازهای گلخانه ای آلاینده توسط بخش حمل و نقل تولید می شوند که تقریباً ۳۰% آن مربوط به بخش حمل بار است. قطعاً بی توجهی به این بخش بهای گزافی خواهد داشت.

اخیراً دستورالعمل IWA 16:2015 با عنوان روش های منسجم برای تعیین کمیت آلاینده های دی اکسید کربن بخش حمل و نقل کالا در سه سطح تدوین شده است:

۱-    سطح بهره برداری از زنجیره حمل و نقل (TCE)

2-    سطح شبکه شامل تراز شرکت

۳-    سطح محموله

دستورالعمل IWA 16، یک گزارش تحلیل فاصله و نتیجه کارگاهی است که در جولای ۲۰۱۴ در برلین، آلمان و به میزبانی موسسه استاندارد آلمان (DIN) تشکیل شد. این دستورالعمل صحنه را برای ذینفعان حمل و نقل در زمینه نوآوری و یافتن راه هایی که از نظر زیست محیطی کاراتر هستند، مهیا می کند.

 منبع: سایت ایزو

مترجم:‌ پریسا فقیهی

pdf تعیین کمیت آلاینده های دی اکسید کربن در بخش حمل و نقل کالا با دستورالعمل جدید ایزوprint تعیین کمیت آلاینده های دی اکسید کربن در بخش حمل و نقل کالا با دستورالعمل جدید ایزو
share save 171 16 تعیین کمیت آلاینده های دی اکسید کربن در بخش حمل و نقل کالا با دستورالعمل جدید ایزو

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+