بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 232
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6564
  • بازدید ماه: 23348
  • بازدید سال: 255052
  • کل بازدیدها: 5089165


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

تشدید آزمون های مرتبط با گذرنامه های قابل خواندن توسط ماشین به مدد ایزو

 تشدید آزمون های مرتبط با گذرنامه های قابل خواندن توسط ماشین به مدد ایزوآیا گذرنامه شما را دزدیده اند؟ با مشکلاتی نظیر گذرنامه جعلی یا مفقود روبه رو هستید؟ رسیدگی و بررسی گذرنامه مسافران در مدخل ورودی، شامل فرودگاه ها، موضوعی حیاتی است. برخی از مزایای بیشمار به همراه داشتن گذرنامه های قابل شناسایی توسط دستگاه های بررسی مدارک مسافرتی (MRTDs) عبارتند از کاهش گذرنامه جعلی، کم شدن خطاها، و کوتاه کردن فرایند کنترل مدارک.

مشکل:

احتمالاً ماندگاری و دوام بزرگترین مسئله است. گذرنامه ها در دوره اعتبار خود، خم شده، در دستان عرق کرده قرار گرفته و مهر عبور از مرز بر آنها الصاق می شود. به علاوه، تغییرات حرارتی یا نور می تواند به آنها آسیب برساند.

اولویت چیست؟

ماندگاری و کیفیت MRTDs هم برای مسافران و هم برای سازمان بین المللی هوانوردی (ICAO) که در مقابل خطوط هوایی بین المللی مسئول است، اهمیت دارد.

انتشار استاندارد بین المللی ISO/IEC 18745-1:2014 در زمینه روش های آزمون فیزیکی (ماندگاری) گذرنامه ها، مزایای بسیاری برای مدارک هویتی جدید که در سراسر جهان منتشر می شوند و از آخرین فناوری ها استفاده می کنند، در بر دارد.

براساس گفته های Hartmut Hemme، کارشناس فعال ایزو در این زمینه، "استاندارد جدید ابزار لازم برای رتبه بندی و مقایسه بین عوامل اصلی اثرگذار بر عمر مدارک مسافرتی را فراهم می نماید. این موضوع زمانی اهمیت یافت که تراشه های بدون نیاز به تماس (مدارهای مجتمع) که تا ده سال نیز عمر می کنند، معرفی شدند.

چگونه استاندارد ISO/IEC 18745-1 کمک می کند؟

این استاندارد جدید مجموعه ای از دستورالعمل ها در زمینه فرآیند آزمون طراحی MRTDs را ارائه کرده و به ارزیابی موارد زیر کمک می نماید:

  • شرایط محیطی یا فشار
  • ویژگی های گذرنامه
  • ترتیب انجام آزمون مورد نظر
  • الزامات کاربر

و در آخر اینکه، استاندارد فوق، زندگی را برای کسانی که مکررا از سفرهای هوایی- ریلی یا جاده ای استفاده می کند، راحت کرده است. این استاندارد انتظارات ICAO برای نیازهای سفرهای بین المللی را برآورده نموده، و هدف از انتشار آن نه تنها مورد استفاده واقع شدن از طریق دولت ها، بلکه توسط تامین کنندگان مواد اولیه و تولید کنندگان MRTD می باشد.

 منبع: سایت ایزو

 مترجم:‌ پریسا فقیهی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی (isiri.org)

pdf تشدید آزمون های مرتبط با گذرنامه های قابل خواندن توسط ماشین به مدد ایزوprint تشدید آزمون های مرتبط با گذرنامه های قابل خواندن توسط ماشین به مدد ایزو
share save 171 16 تشدید آزمون های مرتبط با گذرنامه های قابل خواندن توسط ماشین به مدد ایزو

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+