بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 404
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6736
  • بازدید ماه: 23520
  • بازدید سال: 255224
  • کل بازدیدها: 5089337


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

ترویج استانداردها مواد غذایی و تجارت

 ترويج استانداردها مواد غذايي و تجارتحدود ۷۰ شرکت کننده به نمایندگی از ۲۶ کشور حوزه دریای کارائیب، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی در یک کارگاه آموزشی منطقه ای که در خصوص استانداردها و تجارت تولیدات غذایی در ماه مه ۲۰۱۳ در هاوانا، کوبا برگزار گردید، شرکت کردند.

نمایندگان کدکس غذایی و سازمان جهانی بهداشت حیوانات (OIE)، ضمن تبادل تجربیات به شرح اقدامات و فعالیتهای خود پرداختند. این کارگاه با پیشنهاد یک طرح عملی با هدف بهبود تجارت مواد غذایی منطقه ای و جهانی به پایان رسید. این برنامه حوزه های کیفیت برای ایمنی و بهداشت مواد غذایی و همچنین راه حل های احتمالی برای نظم دادن و هماهنگ سازی امور سازمانهای مختلف درگیر را شامل می شود.

کارگاه مذکور توسط سازمان ایزو با حمایت سازمان ملی استانداردسازی کوبا (NC) و کمک مالی آژانس همکاری های توسعه بین المللی سوئد (Sida) برگزار گردید.

 

 روز جهانی غذا- سال ۲۰۱۳

 

استانداردهای بین المللی که توسط سازمان ایزو تدوین می شوند، ابزارهای عملی برای رسیدن به اهداف تعیین شده روز جهانی غذا را فراهم می آورد. روز جهانی غذا امسال در ۱۶ اکتبر ۲۰۱۳ با عنوان "سیستم های غذایی پایدار در خدمت امنیت غذایی و تغذیه" برگزار شد. این رویداد توسط سازمان مواد غذایی و کشاورزی (FAO)، سازمان ملل سازماندهی گردید. روز جهانی غذا در سال ۲۰۱۳ با افزایش درک مشکلات و ارایه راه حل هایی، به رفع معضل گرسنگی کمک خواهد کرد.

 

 منبع: ISO Focus شماره ۱۰۰

 مترجم: آرزو تقوایی(isiri.org)

pdf ترويج استانداردها مواد غذايي و تجارتprint ترويج استانداردها مواد غذايي و تجارت
share save 171 16 ترويج استانداردها مواد غذايي و تجارت

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+