بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 664
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 6240
  • بازدید ماه: 22028
  • بازدید سال: 255258
  • کل بازدیدها: 5091461


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

بهینه سازی صنعت مالی با ایزو ۲۰۰۲۲

Amani بهینه سازی صنعت مالی با ایزو 20022در دنیای اقتصاد، استاندارد ایزو ریسک های ناشی از خطا در تبادل پیام را به صورت فزاینده ای هموار می سازد. موسسه بورس سنگاپور (SGX) یکی از جدیدترین موسسات مالی است که استفاده از استاندارد ایزو را توسط واسطه ها، سرپرستان بانک ها و دیگر ذینفعان اجباری کرده است.

نظر به اینکه بخش مالی در جهان بیش از پیش خودکار و پیچیده شده، استانداردسازی پیام ها در موسسات و شرکت ها از اهمیت خاصی برخوردار است. مجموعه ISO 20022 شفافیت و انسجام را در صنعت پیچیده خدمات مالی فراهم کرده، در نتیجه ریسک خطاها را کاهش و فرایند را سرعت می بخشد.

آقای Lai Kok Leong نایب رئیس خدمات تجاری پستی در SGX گفت که استفاده از استاندارد برای استقرار اوراق بهادار، فرآیند را در بخش های مشتریان مختلف بیش از پیش استاندارد و استوار ساخته و در نتیجه ریسک اشتباهات را کاهش می دهد.

"اجباری کردن استفاده از ISO 20022 اتوماسیون پیشرفته و پردازش مستقیم را میسر خواهد ساخت، پیام رسانی مداوم در مورد استانداردها به کاهش ریسک های ناشی از پردازش داده ها کمک خواهد کرد. برای نقل و انتقالات مبالغ زیاد، خطاها می توانند به ضرر و زیان های مالی قابل توجهی منجر شوند."

ایزو ۲۰۰۲۲ در بسیاری از دیگر بخش های مالی مهم در سراسر جهان از جمله Eurozone مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر آن، شبکه سوئیفت نیز که ارائه دهنده خدمات پیام رسانی مالی امن در جهان است، از این استاندارد در پیام های تامین مالی سرمایه گذاری و عملیات پرداخت مالی استفاده می کند.

بنابر اظهار آقای Leong، قدم بعدی SGX گسترش این استاندارد به دیگر حوزه های کسب و کار همچون عملیات مالی شرکت های بزرگ، داده های مرجع، مدیریت سپرده ها و پرداخت ها خواهد بود.

 منبع: سایت ایزو

 مترجم:‌پریسا فقیهی

 
pdf بهینه سازی صنعت مالی با ایزو 20022print بهینه سازی صنعت مالی با ایزو 20022
share save 171 16 بهینه سازی صنعت مالی با ایزو 20022

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+