بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 376
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 5952
  • بازدید ماه: 21740
  • بازدید سال: 254970
  • کل بازدیدها: 5091173


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

بسته های اطلاع رسانی برای بنگاههای کوچک و متوسط اقتصادی

 بسته هاي اطلاع رساني براي بنگاههاي كوچك و متوسط اقتصاديبه دلیل کمبود زمان و منابع، اغلب بنگاههای کوچک و متوسط اقتصادی در به کارگیری دو نمونه از عمومی ترین استانداردهای سری ISO 9001 (مدیریت کیفیت) و ISO 14001 (مدیریت زیست محیطی) با چالش روبرو می شوند. بسته اطلاع رسانی حاوی ISO 9001 و ISO 14001 می تواند در این زمینه به بنگاههای کوچک و متوسط (SMEs) کمک نماید . این بسته حاوی دو عنوان: ISO 9001 برای کسب و کارهای کوچک، چه باید کرد؟ و ISO 14001 چک لیست ساده برای کسب و کارهای کوچک است که سیستم مدیریتی را به بخش های قابل مدیریت تفکیک می نمایند.

استاندارد ISO 14001 چک لیست ساده ای برای استفاده در کسب و کارها شامل مجموعه ای از پرسش های بله / خیر می باشد که به روشی ساده افراد را در تدوین یک سیستم مدیریت محیطی یاری می کند. این مجموعه در هنگام کمبود اطلاعات کلیدی راهکارهای لازم را ارایه می دهد.

استاندارد ISO 9001، بنگاههای کوچک و متوسط اقتصادی – شامل دستورالعمل هایی برای کارشناسان است که استاندارد مدیریت کیفیت را تدوین کرده اند. این کتاب، با رعایت ساختار استاندارد در هر مرحله به شرح جزئیات مورد نیاز و راه کارهای تحقق این نیازها می پردازد.

برای اولین بار می توان این دو کتاب را مجموعاً با تخفیف ۶۹ فرانک تهیه نمود (قیمت هر جلد کتاب به طور جداگانه ۸۸ فرانک است).

 

منبع: ایزوفوکوس- شماره ۱۰۰

مترجم: آرزو تقوایی

ویراستار: کیواندخت پیرمحمدی(isiri.org)

pdf بسته هاي اطلاع رساني براي بنگاههاي كوچك و متوسط اقتصاديprint بسته هاي اطلاع رساني براي بنگاههاي كوچك و متوسط اقتصادي
share save 171 16 بسته هاي اطلاع رساني براي بنگاههاي كوچك و متوسط اقتصادي

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+