بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 238
  • بازدید دیروز: 1800
  • بازدید هفته: 6570
  • بازدید ماه: 23354
  • بازدید سال: 255058
  • کل بازدیدها: 5089171


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

برنامه عملیاتی اروپا درباره کسب و کار مسئولانه

iec news14 برنامه عملیاتی اروپا درباره کسب و کار مسئولانهبروکسل در ماه مارس ۲۰۱۶ میزبان میزگردی با عنوان کسب و کار مسئولانه در اتحادیه اروپا بود. در این نشست بیش از ۳۵ نماینده از طیف وسیعی از گروه های ذینفع شرکت کردند.

میزگرد با سخنرانی الزبیتا بینکوسکا (مسئول بازار، صنعت، کارآفرینی و کسب و کارهای کوچک و متوسط داخلی) و ریچارد هاویت (عضو پارلمان اروپا) آغاز شد و سپس نمایندگان ایزو، سازمان بین المللی کار (ILO)، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)، سازمان عفو بین الملل و معاهده جهانی سازمان ملل متحد و بسیاری دیگر صحبت کردند.

این کمیسیون تلاش می کند تا مسئولیت اجتماعی را در اتحادیه اروپا ترویج کرده و کسب و کارها را به رعایت دستورالعمل های بین المللی از جمله ایزو ۲۶۰۰۰ تشویق کند. خط مشی اتحادیه اروپا حمایت از چنین عملیاتی را در دستور کار خود قرار داده است. مسئولیت اجتماعی نام های دیگری چون «پایداری»، «کسب و کار مسئولانه» یا «کسب و کار و حقوق انسانی» دارد. مطابق آنچه در برنامه استراتژیک ۲۰۱۱-۲۰۱۴ کمیسیون اروپا ذکر شده است، این موارد در عین متفاوت بودن، همگی به مقوله «مسئولیت کسب و کارها نسبت به تأثیر آن ها بر جامعه» می پردازند. در طول این نشست، نمایندگان ایده ها و پیشنهادهای متعددی را ارائه کردند. این میزگرد نقطه عطف دیگری برای گروه های ذینفع کمیسیون اروپا محسوب می شود که به آن ها امکان می دهد پیش از تدوین یک استراتژی جدید در حوزه مسئولیت اجتماعی، فرایند توسط آن مورد بازنگری قرار گیرد. 
 

منبع: ایزوفوکوس

مترجم: مریم صالحی

 

 

 
pdf برنامه عملیاتی اروپا درباره کسب و کار مسئولانهprint برنامه عملیاتی اروپا درباره کسب و کار مسئولانه
share save 171 16 برنامه عملیاتی اروپا درباره کسب و کار مسئولانه

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+