بازدید کننده محترم، برای نمایش
بهترمتون
و رنگها در  وب سایت از
مرورگرفایرفاکس استفاده
نمائید.
درصورت نیازمی توانیداین
مرورگر
را از آدرس زیر دانلود نمائید.


نمونه گواهینامه ای ایی سی

  • بازدید امروز: 412
  • بازدید دیروز: 1150
  • بازدید هفته: 5988
  • بازدید ماه: 21776
  • بازدید سال: 255006
  • کل بازدیدها: 5091209


EUROPEAN  CERTIFICATION  GROUP
New Logo/ Trade Mark for European Certification Group

با هم قویتریم

iso 90012 با هم قویتریمآقای Michael Møller سرپرست دفتر سازمان ملل در ژنو (UNOG) و آقای Rob Steele دبیرکل ایزو، معتقدند که با همکاری یکدیگر می توان تاثیر قویتری از خود بر جا بگذاریم. در ادامه، گزیده نظرات آنان در رابطه با بزرگترین چالشهای جهان و تعهدات نامحدود برای ایجاد تغییر را ملاحظه خواهید نمود.

سازمانهای بین المللی، مکانی هستند که کشورها در کنار یکدیگر به حل موضوعاتی می پردازند که به تنهایی قادر به رفع آن نیستند و دلیل وجود آن، ریشه در تمایل به همکاری و یافتن راه حل دارد.

 

ایزو: رابرت فراست در شعری می گوید: "دو جاده ای که در جنگل زرد از هم جدا شدند" چه عاملی سبب شد که قدم در این راه بگذارید؟

Michael Møllerمی خواستم جهان را به مکانی بهتر تبدیل نمایم و آن را به کسانی که از فرصتهای کمتری برخوردار بودند اهدا کنم. فعالیتم را با رسیدگی به امور پناهندگان آغاز کردم،‌ این تجربه مرا در این امر استوار کرد. فعالیتم را در سازمان ملل ادامه دادم زیرا این سازمان بین المللی با چالشهای بزرگ جهان دست و پنجه نرم می کند و همیشه در آن محلی برای پیشرفت و انجام پروژه های جدید وجود دارد. زندگی روزمره ساکنان زمین متاثر از کارهایی است که ما در ژنو انجام می دهیم. من رهبری پروژه ای جهانی را در دست دارم که ماهیت، ارتباط و تاثیر فعالیتهای ما را به اطلاع عموم می رساند. مردم باید بدانند که ما چگونه به صورت گروهی برای صلح، حقوق بشر و رفاه فعالیت می نمائیم و تلاشهای ما تغییرات ملموس در حیات آنها خواهد داشت.

Rob Steele: همیشه درباره جهانی که در آن زندگی می کنیم و نحوه کار آن کنجکاو بودم. درست در لحظه مناسب توجه من به استانداردسازی معطوف گشت و دریافتم این همان موقعیتی است که می توانم منشاء ایجاد تغییر شوم. هر روز این احساس خوشایند را دارم که عضوی از یک سازمان، با ۱۶۵ کشور عضو هستم که تغییرات عملگرایانه و مثبت در جهان ایجاد می نماید. کارهای بزرگ زمانی اتفاق می افتند که دنیا با آن موافق باشد و این ماهیت کاری ایزو است. ما کارشناسان جهان را به گرد هم می آوریم تا با تبادل اطلاعات، راه حل چالشهای جهان را بیابند. هدف ما این است که در ایجاد جامعه جهانی باز و مرتبط برای تدوین احسن استانداردهای قابل دسترس و مورد اعتماد همگان، بهترین باشیم.  

ایزو: چالشهای بزرگ جهان امروز چیست؟

Michael Møllerتغییرات آب و هوایی. اگر به این موضوع نپردازیم دیگر سیاره ای برای زندگی نخواهیم داشت. موضوع مهم دیگر، مدیریت منابع جهانی است. صرف تهیه غذا و آب سالم برای محرومان کافی نیست، بلکه باید در جستجوی راه حل همیشگی باشیم. باید در فعالیت ها میان دور کردن کشورهای در حال توسعه از فقر و کمک به آنها جهت قرار گرفتن در مسیر توسعه بدون در خطر انداختن سایر منابع در این فرایند یک تعادل ایجاد کرد.  

Rob Steeleما در جهانی زندگی می کنیم که تنها کار ثابت ما، تغییرات در حال شتاب است. بزرگترین چالش ما از دست ندادن فرصتها و مدیریت خطراتی است که در بطن این تغییرات نهفته استمن با ۵ خطر بزرگی که در مجمع اقتصادی جهان در سال ۲۰۱۴ اعلام شد موافق هستم. این خطرات عبارتند از: بحران مالی نظام های اقتصادی کلیدی، بی کاری ساختاری بالا، بحران آب، اختلاف فاحش دستمزد، شکست در کاهش تغییرات آب و هوایی و سازگاری. دولتها، تجار و سازمانهای بین المللی به جای تکروی باید در کنار همدیگر در جستجوی راه حل های جامع، پیشگیرانه و مبتکرانه باشند.

ایزو: سازمانهای بین المللی مانند شما، چگونه به حل این چالشها کمک می کنند؟

Michael Møllerسازمان ملل در خط مقدم مبارزه با چالشها و اتخاذ عکس العمل لازم در قبال نیازهای فوری از طریق ارسال کمکهای انسان دوستانه، بهداشت عمومی، حفظ صلح و حمایت از پناه جویان قرار دارد. ما کشورهای جهان را به گرد هم می آوریم تا راه حلی برای مشکلات آینده مانند تغییرات آب و هوایی، پیدا کنیم. به ویژه آنکه، دفتر سازمان ملل در ژنو، یک دفتر عملیاتی کلیدی است که مجتمعاً با بسیاری از سازمانهای بین المللی مانند ایزو فعالیت می نماید تا بهبود ملموس در زندگی بشر ایجاد شود.

Rob Steeleاستانداردهای ما نشان دهنده اجماع بین المللی درخصوص بهترین روش برخورد با مسائل و موضوعات ویژه مانند کاهش اثرات مخرب محیط زیست و تسهیل تجارت است. ۱۶۵ کشور عضو ایزو هستند. مسئولیت ما این است که امروز اقدامی انجام دهیم تا در آینده گرفتار خطرات ایجاد شده بواسطه تغییرات نشویم و این کار تنها با عملگرایی و مرتبط بودن با موضوع میسر است.

 منبع: وبسایت ایزو

 مترجم: سعید حسنی

 

pdf با هم قویتریمprint با هم قویتریم
share save 171 16 با هم قویتریم

:::::::::: تماس با ما :::::::::: :::::::::: درخواست خدمات :::::::::: :::::::::: خدمات ارزیابی :::::::::: :::::::::: اعتبار دهی ::::::::::


Copyright © 2012, Pajouhesh Industrial Services Processing Co. All Rights Reserved.

شماره نمابر جدید : 42693380 21 98+